میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,263
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,801
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,860

در راستای تفاهم نامه همکاری صورت پذیرفت: نشست رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کاشان با معاون منابع انسانی سازمان آب شهرستان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رييس مركز شهيد موسويان كاشان در تكميل اين خبر گفت: پيرو تفاهم نامه همكاري منعقده بين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور و همچنين در راستاي اجراي اسناد بالادستي به ويژه سياست كلي اقتصاد مقاومتي و به منظور ارتقاء توانمندي و افزايش مهارت نيروي انساني شاغل در حوزه آب و فاضلاب، بهره مندي مستمر از ظرفيت هاي موجود در جهت ارائه خدمات آموزشي، جلسه اي با حضور قانع معاون منابع انساني سازمان آب و فاضلاب شهرستان برگزار گرديد.
در ابتداي جلسه علواني در خصوص اهداف تفاهم نامه از قبيل شناسايي و آينده پژوهي مشاغل و اجرايي نمودن قانون الزام فراگيري آموزش فني و حرفه اي براي اشتغال به كار و نيازسنجي و توسعه بهبود استانداردهاي آموزشي مهارتي مباحثي را مطرح نمود.
در ادامه قانع ضمن اعلام آمادگي و انجام تعهدات تفاهم نامه با همكاري مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد موسويان كاشان گفت: در ابتدا فرصت هاي شغلي موجود در سازمان آب را مشخص و بر مبناي آنها نيازسنجي آموزشي صورت پذيرد.
   1396/3/7 09:38    تعداد بازدید :  9065

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9065
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )