میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,398
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,936
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,995

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی: جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در برون رفت از معضلات بیکاری حائز اهمیت است ...

در پنجمين روز از هفته مهارت ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با ناهيد تاج الدين نماينده مردم شهر اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در اين ديدار ابتدا مدير كل استان با تشريح فعاليتهاي مراكز آموزش فني و حرفه اي بويژه همراستا نمودن مهارت آموزي با تقاضاي كارجويان، كارفرمايان و مطالبات محيط هاي كسب و كار به صورت تفصيلي اهداف، چگونگي اجرا و پيش بيني از نتايج دو طرح مهارت آموزي در محيط كار واقعي و كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي را طرح و وظيفه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور را در فرآيند اجرا بسيار با اهميت و خطير دانست.
جلالي ضمن اشاره به اشكالات موجود در نظام آموزش كشور و ضرورت منحصر نمودن يك بنگاه سياست گزار موانع و خلاء موجود در توسعه مهارت آموزي را مطرح نمود.
تاج الدين نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي با مقايسه نظام آموزش رسمي و غير رسمي كشور جايگاه آموزش فني و حرفه اي را در برون رفت از معضلات بيكاري حائز اهميت دانست و بيان داشت: با توجه به اينكه بخش نگران كننده جامعه بيكاري فارغ التحصيلان دانشگاهي مي باشد بر كسي پوشيده نيست، لذا فرصت هاي مهارت آموزي هم از حيث تنوع و توسعه كمي بايد بيشتر مورد توجه قرار گرفته و در نظام اصلاح و بهبود بايد محتواي آموزش هاي فني و حرفه اي را به مطالبات شغلي نزديك نماييم. 
   1396/5/4 14:29    تعداد بازدید :  9139

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9139
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )