بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 23,508
بازدید دیروز 32,208
بازدید این ماه 1,500,316
بازدید کننده ماه قبل 1,756,589
بازدید ماه قبل 1,825,678
بازدید کل 16,992,699

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ایجاد مراکز ارتقاء شایستگی های حرفه ای دانشجویان(SCD)...


به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با هدف پاسخ به نيازهاي مهارتي دانشجويان و دانش­ آموختگان دانشگاهي بر اساس نياز بازار كار  و ارائه خدمات مشاوره شغلي و آموزشي به آنها، مراكز ارتقاء شايستگي هاي حرفه اي دانشجويان(SCD) ايجاد مي گردد.
آرش اخوان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل در تكميل اين خبر گفت:  اين مراكز كه ساختاري نوين و ارتقاء يافته براي مراكز آموزش جوار دانشگاهي به شمار مي­روند، بر اساس درخواست دانشگاهها، پژوهشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و تنظيم يك موافقتنامه و مجوز از سوي ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، تأسيس گرديده و با تكيه بر ظرفيت­هاي بالقوه و بالفعل دانشگاهها و مراكز آموزشي وابسته به ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استانها و حمايت و پشتيباني مستمر ايشان، خدمات خود را به دانشجويان و دانش­آموختگان دانشگاهي، آغاز خواهند نمود.
اخوان ضمن اشاره به دستوالعمل ابلاغي سازمان آموزش فني و حرفه اي اظهار داشت: با ابلاغ اين دستورالعمل، ادارات كل آموزش فني و حرفه­اي استانها، مكلف شده ­اند تا ضمن برقراري تعامل و ارتباط سازنده با مراكز دانشگاهي مستقر در استان خود، نسبت به توسعه مراكز جوار دانشگاهي به شيوه نوين (SCD) و جايگزيني تدريجي آن با شيوه هاي قبلي (ASD) اقدامات لازم را به عمل آورند.
وي بيان كرد: در راستاي دستوالعمل مذكور با دانشگاهها، موسسات و پزوهشگاههاي دولتي و غير دولتي استان جلسات متعدد برگزار شد كه دانشگاههاي آزاد اسلامي واحد اصفهان و خميني شهر و موسسه آموزش عالي صنعت آب و برق اعلام همكاري نمودند و مقرر شد دوره هاي آموزشي كوتاه مدت نياز سنجي و اجرا گردد.
   1396/5/2 11:17    تعداد بازدید :  8492

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8492
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )