میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 1,196
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,184
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,124

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زینبیه استان اصفهان خبر داد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان این مرکز در حرم مطهر حضرت زینب (س) اصفهان...

نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای زینبیه در حرم مطهر حضرت زينب (س) اصفهان با حضور مسئولين افتتاح شد..
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، مرضيه اورك شيراني سرپرست مركز زينبيه در تكميل اين خبر گفت: در سالی که پیام اجرایی و عملیاتی بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می باشد و در راستای رسالت و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، مرکز آموزش فنی و حرفه ای زینبیه اصفهان بخشی از فعالیتها و اقدامات خود را در غالب نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموزان به نمایش گذاشت .
وي گفت: مراسم افتتاحیه نمایشگاه با حضور مهدیان معاون امور مراكز، فريده روشن رييس دانشگاه علمي و كابردي شهرستان اصفهان، سیدنا خیر بزرگ اصفهان، شهرکی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، سوادکوهی معاون کمیته امداد وجمعی از همراهان وپرسنل کمیته امداد و رؤساي مراكز آموزش فني و حرفه اي برگزار گرديد.
در اين مراسم معاون امور مراكز اداره كل، ضمن قدرداني از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته، سازمان آموزش فنی و حرفه ای را یکی از متولیان اصلی در عرصه تولید و اشتغال دانست و گفت: آموزش مهارت های فنی و حرفه ای  به کار آموزان و بویژه جوانان  میتواند زمینه های اشتغال و تولید را در آینده فراهم نماید.
در ادامه  شیرانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زینبیه با معرفی رشته های آموزشی موجود در مرکز از قبیل رشته های مینا کاری، خاتم کاری، معرق کار چوب، معرق کار کاشی وسرامیک، بافنده عروسک های تزئینی و طراحی دوخت، صنایع غذایی و....، آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای را زمینه ای برای کارآفرینی و ایجاد محیط کسب و کار جدید برای کارآموزان و هنر آموزان دانست
وي استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود، بهره مندي از بخش خصوصی، استفاده از دانش روز و توجه به  نیازهای جامعه در حوزه اشتغال و تولید را از برنامه های مرکز دانست.
در پایان مدعوين از نمایشگاه از دستاوردهای کار آموزان مرکز بازدید كردند.

   1396/5/15 11:27    تعداد بازدید :  9377

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9377
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )