میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,393
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,931
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,990

بیست و پنجمین دوره توانمند سازی سرمایه های انسانی فناوری نانو به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اصفهان برگزار شد ...

بیست و پنجمین دوره توانمند سازی سرمایه های انسانی فناوری نانو به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای اصفهان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، بیست و پنجمین رویداد کارنو با نگرش توانمند سازی سرمایه های انسانی فناوری نانو به میزبانی اداره کل فنی و حرفه ای اصفهان و با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس کریمی مدیر آموزشی تربیت مربی کشور و مشاور کارآفرینی و رضا ایجادی کارشناس کارگروه توسعه ستاد نانو و دبیر رویداد کارنو در محل سالن شهید بهشتی این اداره کل برگزار شد.
ابوطالب جلالی مدير كل آموزش فنی و حرفه ای اصفهان در افتتاحیه این رویداد با بیان این که خیلی از جوانان و مردم جامعه ما از مسیر تحصیلات رسمی و دانشگاهی عبور کرده اند، اما فاقد مهارتهای لازم در ورود به بازار کسب و کار هستند، گفت:  سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ماموریت دارد تا با شناخت درست از فضای کسب و کار، مهارت‌ها و برنامه‌های لازم را گسترش دهد.
به گفته جلالی: بیکار کسی است که توانایی انجام کار را دارد اما شغلی ندارد، همچنین کارجو کسی است که علاقه به فعالیت‌های اقتصادی دارد اما آموزش‌های لازم را ندیده است.  بخشی از اهداف این سازمان برای این افراد بیکار و  بخشی از آن برای افراد شاغل با توجه به تغییرات روز افزون تکنولوژی ارائه می شود. بدین منظور، 1400 استاندارد آموزشی برای این اهداف تهیه شده است.
گفتني است: بیست و پنجمین دوره رویداد کارنو با هدف ارائه آموزش های مورد نیاز به دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های فناوری نانو برای حضور در عرصه تجاری سازی فناوری، از رشد و توسعه ایده تا رسیدن به بازار از  17 تا 19 مرداد ماه ادامه دارد.
محتوی این دوره آموزشی شامل دو بخش گارگاه های آموزشی مختلف همچون تجاری سازی، مدل کسب و کار، مالکیت فکری، جستجوی پتنت و آشنایی با کارآفرینان نانو، و همچنین مسابقه پل ایده است.
لازم به ذکر است در این دوره 67 نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی سراسر کشور طی سه روز با شرکت در کارگاههای مختلف و آشنایی با بوم کسب و کار آشنا می شوند و ایده های خود را در پایان روز سوم بعنوان یک  ایده با قابلیت تجاری سازی به یکدیگر ارائه می دهند.

 
   1396/5/18 09:07    تعداد بازدید :  9110

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9110
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )