میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 14,006
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 649,058
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,732,048

فرماندار شهرستان دهاقان استان اصفهان : آموزش های مهارتی حلقه واسطی است که توانمندیها و استعدادها را نمایان و بستر اشتغال را فراهم می سازد ...

فرماندار شهرستان دهاقان در جلسه مديران و مؤسسين آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد شهرستان گفت:  استان اصفهان گفت: آموزش هاي مهارتی حلقه واسطی است که توانمندیها و استعدادها را نمايان و بستر اشتغال را فراهم مي سازد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علي اصغر قاسميان فرماندار شهرستان دهاقان، ضمن ديدار با محمدرضا شيرواني رييس مركز دهاقان از كارگاه هاي مهارتي اين مركز بازديد كرد.
فرماندار شهرستان دهاقان بيان داشت: آموزش یک رکن و اصل مهم در رسیدن به اهداف است. آموزش چه نظری و چه مهارتی حلقه واسطی است که توانمندیها و استعدادها را به ظهور و بروز می رساند و در نهایت منجر به اشتغال می گردد.
وي گفت: آموزشگاههای آزاد فني و حرفه اي  می بایستی جایگاه خود را در بین خانواده ها باز و این امر با کمک مسئولین  میسر می گردد. اینکه آموزشگاهی تمام مراحل و فرآیند قانونی را طی نماید و آموزش تخصصی و مطابق استاندارد با کیفیت  هم ارایه نماید ولی با موازی کاری بعضی دستگاهها و یا آموزشهای غیر مجاز مواجه شود جاي تأسف دارد.كه اين امر وظایف مسوولین مرتبط و نظارتی را چه در راستای حمایت و چه در راستای نظارت دو چندان می نماید.
قاسميان افزود: دعوت از آموزشگاهها در جلسات شورای آموزش و پرورش و شورای اداری شهرستان جهت شناساندن توانمندیها و ظرفیت های آموزشگاهها از راهکارهایی است که در مرحله اول میتواند ذهنیت مدیران را در راستای تقویت نقاط قوت و مبارزه با موازی کاری و تهدید ها و آسیب های موجود آماده و در مرحله بعد به تقویت فرهنگ مهارت آموزی در شهرستان منجر گردد.
در پايان این جلسه مديران و  موسسین آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد شهرستان دهاقان به بیان مشکلات خود  پرداختند.
   1396/5/19 09:06    تعداد بازدید :  9232

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9232
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )