بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 23,468
بازدید دیروز 32,208
بازدید این ماه 1,500,276
بازدید کننده ماه قبل 1,756,589
بازدید ماه قبل 1,825,678
بازدید کل 16,992,659

طی حکمی از سوی مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان، سید امید طباطبایی به سمت ریاست حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان منصوب شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، طي حكمي از سوي رحمت اله مهني مدير كل دفتر مركزي حراست، سيد اميد طباطبايي به سمت رييس حراست اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان منصوب شد.
بر اساس اين گزارش با حضور ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، فروهي معاون حراست مركزي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، جوادي معاون حراست دفتر مركزي استان، اكبر اماني رييس سابق حراست اداره كل، قمرشوشتري ذيحساب اداره كل و جمعي از مسئولين و كارشناسان، سيد اميد طباطبايي به سمت رييس حراست اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان منصوب شد.
ابوطالب جلالي در اين مراسم ضمن خيرمقدم از عملكرد و خدمات ارزشمند اكبر اماني مدير اسبق حراست اداره كل با اهداء لوح سپاس و هديه قدرداني كرد.
فروهي معاون حراست مركزي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در جلسه توديع و معارفه رؤساي حراست اداره كل در خصوص وظايف حراست اعم از برقراري امنيت ، حفظ اسرار و آبروي كاركنان، شناسايي آسيب ها و تهديدها، پيشگيري از تخلفات و جريانات سوء، بررسي صحت و سقم نظرات و ... مطالبي را بيان نمود.
در ادامه جوادي معاون دفتر مركزي حراست استان اصفهان، مهم ترين ثروت هر سازماني را نيروي انساني دانست و مسئوليت حفظ و صيانت از نيروي انساني را يكي از وظايف مهم حراست عنوان كرد.
وي بيان داشت: مجموعه حراست بايستي به عنوان مجموعه همكار در كنار مدير، مشاور مدير و مشاور سازمان در جهت تحقق اهداف سازماني گام بردارد تا سازماني با نشاط، پويا و فعال، توأم با آرامش و امنيت ايجاد شود.
در پايان از زحمات اكبر اماني مدير سابق حراست اداره كل و سيد اميد طباطبايي رييس سابق مركز فناوري هاي راهبردي و نوين اداره كل با اهداء لوح سپاس قدرداني گرديد و طي حكمي از سوي رحمت اله مهني مدير كل دفتر مركزي حراست، سيد اميد طباطبايي به سمت رييس حراست اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان منصوب شد.
در قسمتي از متن آمده است: نظر به گستردگي و حجم برنامه هاي آموزشي آن اداره كل و با توجه به سند راهبردي حراست و سياست ها و خط مشي هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اميد است بتوانيد با درايت و شايستگي و رعايت عدالت و امانتداري و توأم با عطوفت و مهرباني و برنامه ريزي منسجم و نظارت دقيق در تمامي عرصه هاي حفاظتي و فيزيكي و حراستي و تعامل با مبادي ذيربط سازماني و برون سازماني اقدام نموده .....   1396/5/23 12:15    تعداد بازدید :  8651

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8651
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )