میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,270
بازدید دیروز 6,977
بازدید این ماه 307,808
بازدید کننده ماه قبل 578,848
بازدید ماه قبل 661,613
بازدید کل 21,076,867

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نایین استان اصفهان خبر داد: برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی در این مرکز ...

به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، رضا پوربافراني در تشريح اين خبر گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی براي كاركنان و كارآموزان اين مركز برگزار گرديد.
وي بيان داشت: با هدف آشنایی با قوانین و ارتقای فرهنگ رانندگی با همکاری پلیس راهور شهرستان کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی با حضور"سروان محمدی"کارشناس راهور شهرستان نایین و جمعی از کارکنان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در محل سالن اجتماعات مجموعه برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی"سروان محمدی"ضمن آموزش و اطلاع رسانی برخی از قوانین راهنمایی و رانندگی، به تشریح شرایط و معضلات رانندگی در منطقه پرداخت و با اشاره به برخی حوادث و مشکلاتی که به دلیل بی توجهی به قوانین رانندگی و آگاه نبودن با فرهنگ ترافیکی به وقوع پیوسته است بر لزوم توجه و آشنایی همه رانندگان با قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد.
کارشناس راهور شهرستان در ادامه عدم آگاهی از قوانین و نداشتن فرهنگ درست ترافیکی را از معضلات و مشکلات مهم این شهرستان و شهرهای بزرگ دانست و با بیان این مطلب که ما هر روز شاهدیم که به دلیل عدم آشنایی به قوانین و فرهنگ درست راهنمایی و رانندگی چه زیان های متوجه مردم می شود ، آشنا یی هرچند کم و مختصر با قوانین راهنمایی و رانندگی و ارتقای فرهنگ ترافیکی را در پیشگیری از بروز حوادث و خسارت های جانی و مالی بسیار موثر دانست و از همگان درخواست کرد تا با مشارکت همگانی درفراگیری قوانین و ارتقای فرهنگ ترافیکی ، یاریگر پلیس در امر کاهش مشکلات و معضلات رانندگی در شهرستان باشند.
   1396/5/25 08:23    تعداد بازدید :  9204

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9204
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )