میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 7,199
بازدید دیروز 9,611
بازدید این ماه 542,828
بازدید کننده ماه قبل 1,199,383
بازدید ماه قبل 1,293,189
بازدید کل 20,042,492

در راستای شکل گیری شورای مهارت ذیل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اصفهان، دومین جلسه با ریاست استانداری و شرکت نمایندگان دستگاههای عضو تشکیل گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در راستاي شكل گيري شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان اصفهان، دومين جلسه با حضور ايرواني مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و نمايندگان دستگاههاي عضو در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
ابوطالب جلالي با اعلام سياست حمايتي دولت براي بهبود كسب و كار و كاهش نرخ بيكاري در برنامه ششم توسعه و اهميت استان اصفهان به عنوان استان صنعتي، ‌صنفي و دانشگاهي، در خصوص مطالعه و بررسي كلي آموزش هاي مهارتي و همراستا نمودن ظرفيت هاي مهارتي استان، اولويت هاي استان براساس آمايش منطقه (علم و فناوري – فرهنگ و هنر و گردشگري)، اعطاي تسهيلات و امكانات براي بخشهاي اختصاصي مطالبي را عنوان و  طرح هاي مهارت آموزي در محيط كار واقعي و طرح كارورزي دانش آموختگان دانشگاهي را مقدمه اي براي افزايش تعامل و هم افزايي دستگاه ها داست.
در ادامه مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري اصفهان افزود: بهترين خدمت به اصناف ارائه آموزش هاي مهارتي است كه در اين راستا بايستي نيازسنجي واقعي انجام تا براي اقتصاد استان و ايجاد اشتغال گامي مؤثر برداشته شود.
بر اساس اين گزارش، نيازسنجي دستگاهها به صورت يكنواخت، ارسال مكاتبات و دعوتنامه ها از طرف استانداري، هم افزايي دستگاهها و استفاده از قابليت هاي آنان و .... از مصوبات دومين جسه شوراي مهارت ذيل كارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان بود.

   1396/6/1 10:51    تعداد بازدید :  9098

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9098
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )