میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,280
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,268
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,208

بررسی راه های همکاری متقابل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه ای با حضور ابوطالب جلالي مدیر کل استان،  کارشناسان آموزش و آقاي سنمار مدیر مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان برگزار شد.
 مدیر کل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با تاکید بر اهمیت موضوع فضای مجازی و حضور پر رنگ فناوری اطلاعات در زندگی روزمره و لزوم حرکت در مسیر It  و همچنین صیانت از فرهنگ،هنر، ارزشهای دینی و نگهدای بنیان خانواده استفاده قانون مند ظرفیت های این بخش را برای تغییر در نگرش نوع نگاه به زندگی و رونق بخشیدن به فضای کسب و کار را بعنوان نکته کلیدی این طرح عنوان کرد.
مدیر مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان و طراح پروژه ملی همیاران فضای مجازی در خصوص اين طرح  و لزوم اجرایی شدن با حمایت حداکثری دستگاه های اجرایی مطالبی را عنوان کرد.
لازم به ذکر است که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان نیز به عنوان یکی از دستگاه های اجرایی استان در کنار دستگاه های منتخب به عنوان حامی و همیارحامیان سلامت فضای مجازی انتخاب شده است.
   1396/6/30 08:27    تعداد بازدید :  9385

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9385
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )