میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 666
بازدید دیروز 11,568
بازدید این ماه 652,624
بازدید کننده ماه قبل 276,147
بازدید ماه قبل 351,652
بازدید کل 20,769,678

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کاشان استان اصفهان خبر داد: همایش دانش آموزی آشنایی با صنعت بازی سازی در این مرکز ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رييس مركز شهيد موسويان كاشان در تشريح اين خبر گفت: باتوجه به سیاست سازمان در ترویج و آموزشهای مهارتی بازارمحور در بخش فناوری اطلاعات، این مرکز با همکاری آموزشگاه آزاد نواندیشان و آموزش و پرورش شهرستان اقدام به برگزاری همایش دانش آموزی آشنایی با صنعت بازیسازی نمود .
علواني اظهار داشت: امروزه بازیهای رایانه ای در دنیا مخاطبان بیشماری را جذب خود نموده است و از آن بعنوان صنعت رسانه یاد می کنند. در ایران نیز بیش از 20 ميليون نفر با گیم سروکاردارند و این نشان از پتانسیل بالای حوزه های بازیهای رایانه ای در کشور است.
وي گفت: مهمترین بحث در موضع کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در حوزه بازی های رایانه ای، نیروی انسانی آن می باشد،  به همین جهت بایستي خانواده ها و دانش آموزان را با حوزه بازیهای رایانه ای آشنا نمود و فرصت ها و تهدیدها را بیان نمائیم.
مهندس مزروعی کارشناس حوزه تجاری بازی رایانه ای در خصوص وضعیت درآمد این حوزه و نحوه ورود به این صنعت مطالب کارشناسی خوبی را مطرح نمود. 

   1396/9/12 08:32    تعداد بازدید :  9308

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9308
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )