میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 706
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 653,907
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,758,150

حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در کنفرانس ملی ارتقای کیفیت آموزش و یادگیری در نظام آموزشی ایران

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان: ابوطالب جلالي مدير كل استان اصفهان در کنفرانس ملی ارتقای کیفیت آموزش و یادگیری در نظام آموزشی ایران كه در دانشگاه خوارزمی، برگزار گرديد به عنوان سخنران دوم حضور يافت.
اين گزارش تصريح مي كند: در پانل ارتقای کیفیت در آموزش فنی و حرفه ای، دکتر یداله مهر علیزاده، رييس پانل و دکتر رضا نصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، دبیر پانل ياد شده مي باشند.
بنا بر اين گزارش دکتر علیرضا طاهر پور شلمانی، مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان آموزش فنی وحرفه ای به عنوان سخنران اول با موضوع  اعتبار سنجی و تاثیر آن بر نظام یاددهی و یادگیری مهارتی و دکتر ابوطالب جلالی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با موضوع  تدوین الگوی سرآمدی آموزش های مهارتی بر اساس نظام دوگانه به عنوان سخنران دوم به سخنراني پرداختند.
اين كنفرانس در 4 پنل: رویکردها و تجارب ملی و بین المللی در زمینه ارتقای کیفیت در آموزش پایه و متوسطه، کیفیت، نظارت و ارزیابی در آموزش عالی، ارتقای کیفیت در آموزش فنی و حرفه ای و ارتقای کیفیت در آموزش پزشکی برگزار گرديد.
اين گزارش مي افزايد: كنفرانس ياد شده با اهداف: ظرفیت‌ سازی در نظام آموزشی ایران با توجه به تحولات رایج اجتماعی، اقتصادی و فناوری، کمک به تقویت ساز و کارهای لازم و یکپارچه برای ارتقای کیفیت درسیاست های کلان آموزشی، تعیین چالش های تضمین کیفیت در نظام آموزش و یادگیری ایران با توجه به روش ها و فضاهای متحول آموزشی، تعیین عوامل موثر در بهبود کیفیت آموزش خصوصا از منظر یادگیری فراگیران و شرایط مرتبط یاددهی و یادگیری و ایجاد تحولات لازم و مناسب در نظام آموزشی ایران برای عرضه فرصت های یادگیری فراگیر و با کیفیت مادام العمر برای همه برگزار شد.
از محورهاي اصلي اين كنفرانس  مي توان به دیدگاه ها و رویکردهای بهبود کیفیت در فرآیند یاددهی و یادگیری، معیارها، نشانگان و ابزارهای پایش و سنجش کیفیت در محیط های یادگیری، تجارب ملی و بین المللی در زمینه بهبود کیفیت، چالش ها، راهبردها و ساز و کارهای موثر برای دستیابی به نظام های آموزشی باکیفیت و پایدار اشاره كرد.
شايان ذكراست، شركت كنندگان كنفرانس ياد شده، سیاستگذاران، برنامه ریزان و مدیران آموزشی، استادان، معلمان و مربیان و محققان، کارشناسان، دانشجویان و نهادهای غیردولتی فعال در زمینه آموزش را شامل مي شود.
   1396/9/30 07:58    تعداد بازدید :  9368

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9368
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )