میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 488
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 653,689
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,757,932

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مبارکه استان اصفهان خبر داد: برگزاری همایش آشنایی با سیستم حفاظتی خودرو ویژه ی اصناف ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اصغر ايرانپور رييس مركز مباركه در تشريح اين خبر گفت: اين مرکز اقدام به برگزاری همایشی تخصصی تحت عنوان آشنایی با سیستم حفاظتی کیسه هوا (ایربگ) درخودرو برای صنف تعمیرکاران خودرو، کارکنان آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مبارکه در سالن اجتماعات مرکز نمود.
وي گفت: در این همایش در خصوص طریقه عملکرد سیستم  ایربگ توضیحاتی ارائه شد و اطلاعات مورد نیاز در خصوص امداد رسانی به خودرو رهای دچار حادثه شده که دارای سیستم کیسه هوا  بوده ، در  حالت های مختلف عملکرد و عدم عملکرد سیستم فوق ،توسط  علی حکیمی مربی مرکز در اختیار حاضرین قرار گرفت.
ايرانپور هدف از برگزاری این همایش را آشنایی تعمیرکاران با سیستم ایربگ جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی در هنگام تعمیر خودرو، به علت عدم اطلاع از سیستم فوق و همچنین طریقه صحیح عملکرد عوامل امدادی در حوادث، جهت جلوگیری از خطرات احتمالی به علت وجود سیستم کیسه هوا اعلام نمود و گفت: در بعضی مواقع این سیستم بعد از مراجعه افراد امدادی، عمل کرده که خود باعث حوادثی می گردد و در صورت داشتن اطلاعات کافی می توان از این گونه حوادث جلوگیری نمود.
در پايان مقرر گرديد برای حاضرین در جلسه تاییديه آموزشی صادر گردد.
   1396/11/7 08:20    تعداد بازدید :  9410

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9410
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )