میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 6,650
بازدید دیروز 5,858
بازدید این ماه 317,779
بازدید کننده ماه قبل 579,205
بازدید ماه قبل 664,769
بازدید کل 21,075,270

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: بخش خصوصی در منطقه ای کردن آموزش فنی و حرفه ای نقش برجسته ای دارد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دكتر سليمان پاك سرشت، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رئيس اين سازمان در ديدار با  مهرعليزاده، استاندار اصفهان گفت: برنامه ريزي منطقه اي در حوزه آموزش هاي فني و حرفه اي در دستور كار اين سازمان است.
وي افزود: در اين راستا در استان اصفهان نيز بر اساس نيازهاي منطقه اي و برنامه های جدید شورای عالی مهارت اين استان، اقدام مي شود.
دكتر پاك سرشت ادامه داد: لازمه منطقه ای شدن برنامه ها، مشاركت بیشتر بخش خصوصی است و اعتبار خوبی در سال 1397 برای تجهیز و توسعه امكانات و ظرفيت هاي استانی تخصیص داده شده است.
وي با بيان اينكه آمادگی لازم برای تدوین سند مهارت در استان اصفهان وجود دارد، گفت: اين استان ظرفيت هاي لازم برای الگو شدن در اجراي برنامه منطقه اي كردن آموزش هاي فني و حرفه اي را دارد.
مهرعلیزاده، با اشاره به ظرفيت هاي شگرف این استان در زمينه هاي متعدد گفت: روحيه اعتلاء طلبي منابع انساني در استان اصفهان، ارتقاء و رشد این استان را به دنبال خواهد داشت.
وی با بيان اينكه ما آمادگی داریم طرح های ابتکاری از اين استان آغاز شود گفت: ساختار اداری و سازمانی ما درگیر بوروکراسی ها دست و پا گیرند.
مهرعلیزاده در ادامه گفت: راه اندازي نمايندگي حرفه و مهارت توسط سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعتماد  مردم را نسبت به گواهي نامه هاي مهارتي ارتقا مي دهد.
براساس اين گزارش، تقویت طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی از ديگر موارد مورد تأكيد استاندار اصفهان در ديدار مذكور بود.
جلالي، مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با ارائه گزارشي در خصوص عملكرد اين اداره كل گفت:  در بحث برون سپاری بیشترین سرمایه گذاری با جهت گیری آموزش انجام شده است و در منطقه شرق اين استان نيز مشاغل جایگزین طراحی شده است.
وي افزود: ظرفیت های جدید مهارتی استخراج شده و آمادگی لازم در آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان وجود دارد.
مديركل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان گفت: در استان اصفهان آموزش های تولید محور را در دستور قرار داده ايم .
   1397/2/30 09:17    تعداد بازدید :  9427

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9427
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )