مسابقات آزاد مهارت 1396
هجدهمین مسابقات ملی مهارت
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
دفترچه راهنمای ثبت نام ...
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 14
بازدید دیروز 5,164
بازدید این ماه 196,732
بازدید کننده ماه قبل 162,184
بازدید ماه قبل 206,768
بازدید کل 781,616

با حضور مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان اصفهان صورت پذیرفت: افتتاح مرکز بین المللی مهارت آموزی مجتمع آموزشی سبحان در اصفهان..

مركز بين المللي مهارت آموزي مجتمع آموزشي سبحان در اصفهان توسط مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در ايام ا... دهه ي مبارك فجر افتتاح گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مركز بين المللي مهارت آموزي مجتمع آموزشي سبحان در اصفهان با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، برخی از مدیران و مسئولین استانی و ناحیه های کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، اداره کل بنیاد شهید استان اصفهان ، اداره اصناف و اتحادیه های اصفهان  و همچنین اساتید و صاحب نظران برجسته علوم مدیریت ، ارتباطات و گردشگری کشوری و استانی و 100 نفر از میهمانان ویژه افتتاح شد.
جلالی ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و تشکر ویژه ازمریم عزیزخانی موسس ومدیریت آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد سبحان  به اهداف سازمان در راستای نیازهای عمومی خانواده ها به منظور ایجاد فرصت های خوب اشتغال و رفع معضل بیکاری با توجه به آمار بالای فارغ التحصیلان آموزش عالی اشاره داشت .
مدیر کل فنی و حرفه ای استان اصفهان، با اشاره به نیاز آموزش های قبل از اشتغال خواستار توجه بیشتر به آموزش های مهارتی و شبیه سازی محیط اشتغال از طریق آموزشگاه های آزاد شد.
جلالی در طی سخنانی با اشاره به نیاز سنجی صورت گرفته در بین جوانان در سال های اخیر، نیاز به آموزش های مهارتی را اطمینان خاطری برای رسیدن به شرایط اشتغال و شغل پایدار عنوان کرد.
وي در پایان با اشاره به سند مهارت استان که به تازگی طراحی و تنظیم شده است، به لزوم آموزش و برنامه ریزی سازمان برای خدمت رسانی بیشتر و بازگردانی بحث آموزش به سبد خانوار از طریق آموزشگاه های فني و حرفه اي آزاد و همچنین نگاه منطقی به فعالیت این آموزشگاه ها با توجه به اصل آموزش به شکل های ممکن و عدم محدودیت برای آنها در این راه  تاکید كرد.
گفتني است: مجتمع آموزشی سبحان با هفده سال فعالیت وایجاد زمینه اشتغال بیش از 100 نفر در خصوص توسعه آموزشهای فنی و مهارتی و طراحی رویدادهای استانی و کشوری با مشارکت سازمانهای بین للملی سعی در ایجاد یک شبکه آموزش، اشتغال و مشاوره شغلی دارد.
   1396/11/23 11:10    تعداد بازدید :  148

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 148
4.8/10 (تعداد آرا 5 نفر )