میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 503
بازدید دیروز 17,445
بازدید این ماه 653,704
بازدید کننده ماه قبل 276,785
بازدید ماه قبل 348,066
بازدید کل 20,757,947

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: افتتاح مرکز جوار کارگاهی شرکت مهمات سازی اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان مرکز جوارکارگاهی شرکت مهمات سازی (صنایع شهدای مهام اصفهان) افتتاح شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بيان داشت: با افتتاح این مرکز یک پایگاه آموزشی برای سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایجاد گردیده و می توان از تعاملات و اقدامات دو طرفه در افزایش بهره وری و اثربخشی بصورت  کمی و کیفی دوره های آموزشی و ثبت نیازهای آموزشی از طریق سیستم مکانیزه پورتال جامع سازمان  بهره برداري نمود.
جلالي در خصوص سبک آموزش بر مبنای نظام صلاحیت حرفه ای، پیاده سازی آن به عنوان بستري مناسب برای گسترش و ارتقاء شایستگی های حرفه ای،  ارزیابی توانمندیهای منابع انسانی در سطوح مختلف، کسب شایستگی احراز شغل وآموزش و ايجاد فرصتهای آموزشی در واحد های صنعتی مباحثي را بيان نمود.
در ادامه شاهمرادی مدیر عامل شرکت در خصوص مجموعه مهام و استراتژی آموزشی آن بر مبناي تفکر، یادگیری، یاددهی و توانمند سازی شاغلین مطالبي را عنوان نمود.
وي افزود: يادگیری در یاددهی اتفاق می افتد و پیاده سازی و اجراي این فرهنگ بازدهی و ثمرات خوبی بهمراه داشته و با راه اندازی و افتتاح مرکز جوار کارگاهی با شکل مناسب تری می توانند این مهم را ادامه داد.
گفتني است در اين مراسم ایرج توکلی رئیس آموزش در صنایع و محمد خاشعی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرین شهر نيز حضور داشتند.
   1397/3/2 14:02    تعداد بازدید :  9279

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9279
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )