بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به كدام گزينه رأي مي دهيد؟
    • مهارت آموزي = افزايش كيفيت محصولات
    • تربيت نيروي ماهر = جلوگيري از واردات
    • حمايت از توليد ملي = رونق مهارت آموزي
    • تغيير در نگرش، افكار و ديدگاهها = توليد و اشتغال


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 4,471
بازدید دیروز 60,715
بازدید این ماه 2,092,236
بازدید کننده ماه قبل 610,418
بازدید ماه قبل 665,927
بازدید کل 16,029,601

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد؛برنامه و طرح های قابل اجرا برای انجام امور سازمان ارائه شود...

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع مدیران کل ادارات آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 در مشهد بر ارائه برنامه و طرح های قابل اجرا از سوی مدیران کل آموزش فنی وحرفه ای برای انجام امور سازمان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همایش هم اندیشی و تعاملات منطقه ای ادارات کل  آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 کشور در مشهد گفت: برنامه ای قابلیت اجرا دارد که به دور از تک بعدی نگری است.
وی بر ارائه برنامه  ها و طرح هایی به دور از تک بعدی نگری تأکید کرد و افزود: لازم است که همه جوانب سنجیده و لحاظ شود و برنامه ها از نظم بهتری برخوردار باشد.
وی خواستار توجه بیشتر دبیران مناطق و استان ها به دستورالعمل هاو پیام های رئیس سازمان شد و اضافه کرد: ضروری است که در طرح ها به مشکلات چرخه آموزش توجه بیشتری شود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همچنین بر لزوم ارائه پروژه هایی فازبندی شده تأکید کرد.
باجولوند با اشاره به برگزاری و اتمام هجدهمین مسابقات ملی مهارت، از مدیران خواست که نقاط ضعف و قوت استان متبوع خود را شناسایی کرده و از استان های موفق در هر رشته الگو کسب کنند.
   1397/5/30 08:00    تعداد بازدید :  475

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 475
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )