بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 22
بازدید امروز 46,795
بازدید دیروز 56,690
بازدید این ماه 1,523,711
بازدید کننده ماه قبل 1,323,953
بازدید ماه قبل 1,399,654
بازدید کل 18,517,506

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد؛برنامه و طرح های قابل اجرا برای انجام امور سازمان ارائه شود...

معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع مدیران کل ادارات آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 در مشهد بر ارائه برنامه و طرح های قابل اجرا از سوی مدیران کل آموزش فنی وحرفه ای برای انجام امور سازمان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در همایش هم اندیشی و تعاملات منطقه ای ادارات کل  آموزش فنی و حرفه ای مناطق 1 و 8 کشور در مشهد گفت: برنامه ای قابلیت اجرا دارد که به دور از تک بعدی نگری است.
وی بر ارائه برنامه  ها و طرح هایی به دور از تک بعدی نگری تأکید کرد و افزود: لازم است که همه جوانب سنجیده و لحاظ شود و برنامه ها از نظم بهتری برخوردار باشد.
وی خواستار توجه بیشتر دبیران مناطق و استان ها به دستورالعمل هاو پیام های رئیس سازمان شد و اضافه کرد: ضروری است که در طرح ها به مشکلات چرخه آموزش توجه بیشتری شود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همچنین بر لزوم ارائه پروژه هایی فازبندی شده تأکید کرد.
باجولوند با اشاره به برگزاری و اتمام هجدهمین مسابقات ملی مهارت، از مدیران خواست که نقاط ضعف و قوت استان متبوع خود را شناسایی کرده و از استان های موفق در هر رشته الگو کسب کنند.
   1397/5/30 08:00    تعداد بازدید :  964

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 964
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )