میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 4,128
بازدید دیروز 10,325
بازدید این ماه 439,965
بازدید کننده ماه قبل 493,257
بازدید ماه قبل 580,710
بازدید کل 21,034,970

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور:تحولات حوزه ارزیابی عملکرد تحولات سازمانی خوبی را به دنبال دارد...

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با تأکید بر نقش و اهمیت دفتر مدیریت ارزیابی عملکرد گفت: تحولات حوزه ارزیابی عملکرد، تحولات سازمانی خوبی را به دنبال دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، مراسم معارفه عزت اله اردشیری، مدیرکل جدید دفتر مدیریت ارزیابی عملکرد با حضور دکتر سلیمان پاک سرشت،  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، معاونین  و جمعی از کارکنان دفتر مدیریت ارزیابی عملکرد سازمان، امروز؛ پنجم شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
 دکتر پاک سرشت در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و اعیاد قربان و غدیر گفت: در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دو هدف را در حوزه مدیریت ارزیابی عملکرد دنبال می کنیم که یکی از این اهداف این است که  در چارچوبی که دولت برای ارزیابی دستگاه های اجرایی تعیین کرده است عملکرد مطلوبی داشته باشیم.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور افزود: دومین هدف در حوزه ارزیابی عملکرد این است که فراتر از وظایف تعیین شده در این حوزه اقدام کنیم.
وی با اشاره به تجربیات، تخصص و توانمندی عزت اله اردشیری در حوزه های مختلف اظهار امیدواری کرد: با مدیریت جدید در دفتر مدیریت ارزیابی عملکرد شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر اهمیت  و نقش دفتر مدیریت ارزیابی عملکرد گفت: اولویت ما در این دفتر رفع مسائلی است که در حوزه ارزیابی عملکرد وجود دارد.
وی در ادامه بر همکاری معاونت ها و دفاتر سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با این حوزه تأکید و اظهار امیدواری کرد: در کمترین زمان بتوانیم به بهترین وضعیت در حوزه ارزیابی عملکرد برسیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تغییر مدیریت در حوزه ارزیابی عملکرد،  برنامه های خوبی که در این حوزه شکل گرفته بود ادامه پیدا می کند.
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در ادامه بر تدوین برنامه منسجم و منظم در حوزه ارزیابی عملکرد تأکید کرد.
دکتر پاک سرشت ضمن قدردانی از زحمات محمد ابراهیم رحیمی، مدیر کل سابق دفتر ارزیابی عملکرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای اردشیری، مدیرکل جدید این دفتر آرزوی موفقیت کرد.

   1397/6/6 08:26    تعداد بازدید :  1348

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1348
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )