میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 20
بازدید امروز 5,126
بازدید دیروز 15,766
بازدید این ماه 251,296
بازدید کننده ماه قبل 425,574
بازدید ماه قبل 491,851
بازدید کل 21,948,920

کسب رتبه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی ...

اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي اصفهان رتبه اول را كسب كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، همزمان با هفته دولت و روز کارمند، با حضور محسن مهرعليزاده استاندار، نعمت اله اكبري رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و جمعی از مدیران دستگاه‌ها و ادارات کل استان از 17 دستگاه اجرایی برتر استان و 32 کارمند برگزیده بیست و يكمين جشنواره شهید رجایی استان اصفهان در محل تالار دكتر شريعتي تجلیل شد.
ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای، امور اقتصادی و دارایی، زندان‌ها، آموزش و پرورش، حفاظت محیط زیست، استاندارد، بهزیستی، جهاد کشاورزی، صمت، بیمه سلامت و دامپزشکی استان اصفهان و همچنین شرکت‌های توزیع برق شهرستان و استان، آبفا، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، شهرداری و دانشگاه اصفهان به عنوان دستگاه‌های برتر اجرایی استان اصفهان معرفی شدند و از آنان تجلیل به عمل آمد.
اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در مجموع شاخص هاي عمومي و اختصاصي در گروههاي علمي، فرهنگي و آموزشي رتبه برتر را كسب نمود.
در اين مراسم ضمن تقدير از ابوطالب جلالي مدير كل سابق آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان از حسن قاسمي سپرو رييس نمونه شهرستاني، مژگان قاسمي كارمند نمونه اداره كل، صفرعلي جلالي كارمند نمونه مركز زرين شهر به عنوان برگزيدگان خدمت سال 1396 اين اداره كل تقدير گرديد.
در ادامه نعمت‌اله اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان در این مراسم اظهار کرد: به رسم دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌ها براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی در چارچوب آیین نامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارزیابی‌های لازم انجام شده و امتیازات ثبت شود تا از دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان که در سال 96 عملکرد بهتری داشتند، تقدیر شود.
وی با تأکید بر نظارت و ارزیابی عملکرد یک سال گذشته دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان افزود: نباید فقط به شاخص‌های عمومی و اختصاصی اکتفا کنیم؛ خدمت‌گذاری به مردم عبادتی بزرگ و فرصتی است که شاید هرکسی به آن دست نیابد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان با بیان این که امروز به پاس این خدمت‌گذاری خدا را شاکر هستیم، گفت: امیدواریم بتوانیم نقصان‌ها را رفع کنیم چراکه جشنواره شهید رجایی درصدد است تا دستگاه‌های اجرایی استان اصفهان هر روز یک گام بیشتر در جهت خدمت به مردم برداشته و نقصان‌های خدمت‌رسانی برطرف شوند.
لازم به ذكر است: كاركنان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن قدرداني از زحمات ارزشمند ابوطالب جلالي در مديريت 2000 روزه در شهر گنبدهاي فيروزه اي، انتصاب آرش اخوان را به سمت مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان تبريك مي گويند.
   1397/6/5 10:04    تعداد بازدید :  1542

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1542
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )