ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 9,515
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 961,474
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,519,629

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: ارتقاء بهره وری با تمرکز بر مدیریت منابع و مصارف ضروری است ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نشست با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي بر ارتقاء بهره وري با تمركز بر مديريت منابع و مصارف در چهارچوب ضوابط قانوني تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي اصفهان ديدار و گفتگو كرد.
احمدرضا منتظري در ابتداي اين نشست افزود: مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان با استراتژي مديريت جهادي و همراستا نمودن سياست ها و بسته هاي آموزشي با نظام اشتغال و بازار كار و همچنين توسعه آموزش هاي مهارتي و برنامه ريزي كارگاههاي آموزشي به سمت كارآفرين محور پاسخگوي مطالبات كارجويان، دانش آموزان، فارغ التحصيلان دانشگاه و ... بوده است.
وي در ادامه در خصوص عملكرد مركز، تدوين سند چشم انداز 5 ساله مركز با دارا بودن نقشه راه و برنامه زمانبندي كوتاه، ميان و بلندمدت براساس مطابق سند جامع مهارت شهرستان در جهت طراحي و استقرار و الگوهاي آموزشي مهارتي با رويكرد تقاضا محور و مبتني بر نياز بازار كار، نيازسنجي مستمر آموزشي، رصد و رهگيري مهارت آموختگان توسط كاريابي كارمند، توسعه مشاوره هاي آموزشي و شغلي، توسعه بهبود فضاها و تكميل تجهيزات آموزشي كارگاهها، ايجاد كارگاههاي آموزشي جديد متناسب با نياز بازار كار، برون سپاري فضاهاي بلااستفاده بخش غيردولتي و سازماني با اشتغال بيش از 150 نفر در فضاهاي واگذاري شده مركز، استانداردسازي، اصلاح و بهبود روش ها و فرآيندها، توسعه و ارتقاء‌ بهره وري مالي، كسب افتخار در مسابقات ملي مهارت، ايجاد اولين ميز خدمت بخش دولتي با مشاركت بخش غيردولتي، توانمندسازي دانش آموزان مقطع ابتدايي و متوسطه اول  ودوم در قالب پارك مهارت مطالبي را بيان نمود.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي از اقدامات صورت پذيرفته در مركز شهيد رجايي افزود: همكاري و همدلي تيم استان اصفهان سرآمد و نمونه كشوري است.
وي با اشاره به پيام رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر برنامه مشورت عمومي بر موضوع محوري "ارتقاء بهره وري در سازمان با تمركز بر مديريت منابع و مصارف" از حاضرين در جلسه خواستار ارائه پيشنهادات 4 محور خواسته شده براي هم انديشي در پيام "ما خانواده آموزش فني و حرفه اي 2" به آدرس  wethetvtofamily@gmail.comدر اين خصوص شد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص ارائه مدلهاي آموزشي تسهيل گر در چهارچوب ضوابط قانوني، تشكيل تيم مشاوره و انتخاب نماينده مرتبط با مدير كل، ايجاد صميميت و همدلي كاركنان، فعاليت بيشتر شوراي مربيان، ارائه راهكارهاي مناسب و .... مباحثي را بيان نمود.
در پايان مربيان مركز شهيد رجايي به بيان مسائل و مشكلات مربوط به رفاهيات، مربيان تبديل وضعيت، پورتال و .... پرداختند.


   1397/6/25 08:17    تعداد بازدید :  1308

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1308
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )