لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 1,747
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 513,665
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,793,140

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: ارتقاء بهره وری با تمرکز بر مدیریت منابع و مصارف ضروری است ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نشست با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي بر ارتقاء بهره وري با تمركز بر مديريت منابع و مصارف در چهارچوب ضوابط قانوني تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان مدير كل استان با رييس، مربيان و كاركنان مركز شهيد رجايي اصفهان ديدار و گفتگو كرد.
احمدرضا منتظري در ابتداي اين نشست افزود: مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد رجايي اصفهان با استراتژي مديريت جهادي و همراستا نمودن سياست ها و بسته هاي آموزشي با نظام اشتغال و بازار كار و همچنين توسعه آموزش هاي مهارتي و برنامه ريزي كارگاههاي آموزشي به سمت كارآفرين محور پاسخگوي مطالبات كارجويان، دانش آموزان، فارغ التحصيلان دانشگاه و ... بوده است.
وي در ادامه در خصوص عملكرد مركز، تدوين سند چشم انداز 5 ساله مركز با دارا بودن نقشه راه و برنامه زمانبندي كوتاه، ميان و بلندمدت براساس مطابق سند جامع مهارت شهرستان در جهت طراحي و استقرار و الگوهاي آموزشي مهارتي با رويكرد تقاضا محور و مبتني بر نياز بازار كار، نيازسنجي مستمر آموزشي، رصد و رهگيري مهارت آموختگان توسط كاريابي كارمند، توسعه مشاوره هاي آموزشي و شغلي، توسعه بهبود فضاها و تكميل تجهيزات آموزشي كارگاهها، ايجاد كارگاههاي آموزشي جديد متناسب با نياز بازار كار، برون سپاري فضاهاي بلااستفاده بخش غيردولتي و سازماني با اشتغال بيش از 150 نفر در فضاهاي واگذاري شده مركز، استانداردسازي، اصلاح و بهبود روش ها و فرآيندها، توسعه و ارتقاء‌ بهره وري مالي، كسب افتخار در مسابقات ملي مهارت، ايجاد اولين ميز خدمت بخش دولتي با مشاركت بخش غيردولتي، توانمندسازي دانش آموزان مقطع ابتدايي و متوسطه اول  ودوم در قالب پارك مهارت مطالبي را بيان نمود.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي از اقدامات صورت پذيرفته در مركز شهيد رجايي افزود: همكاري و همدلي تيم استان اصفهان سرآمد و نمونه كشوري است.
وي با اشاره به پيام رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر برنامه مشورت عمومي بر موضوع محوري "ارتقاء بهره وري در سازمان با تمركز بر مديريت منابع و مصارف" از حاضرين در جلسه خواستار ارائه پيشنهادات 4 محور خواسته شده براي هم انديشي در پيام "ما خانواده آموزش فني و حرفه اي 2" به آدرس  wethetvtofamily@gmail.comدر اين خصوص شد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص ارائه مدلهاي آموزشي تسهيل گر در چهارچوب ضوابط قانوني، تشكيل تيم مشاوره و انتخاب نماينده مرتبط با مدير كل، ايجاد صميميت و همدلي كاركنان، فعاليت بيشتر شوراي مربيان، ارائه راهكارهاي مناسب و .... مباحثي را بيان نمود.
در پايان مربيان مركز شهيد رجايي به بيان مسائل و مشكلات مربوط به رفاهيات، مربيان تبديل وضعيت، پورتال و .... پرداختند.


   1397/6/25 08:17    تعداد بازدید :  1356

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1356
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )