ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 8,620
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 960,579
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,518,734

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: توانمندسازی آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد در زمینه بازاریابی ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستی با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، حسين مصلی نژاد ریيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، محمد دهقان رييس كانون اتجمن هاي صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد استان و رؤساي مجمع امور صنفی شهر اصفهان در سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در این نشست آرش اخوان ضمن بيان افتخار خدمت در استان اصفهان و همكاري با بخش دولتي و غيردولتي اظهار داشت: مؤسسين و مديران آموزشگاه هاي آزاد بايستي با همدلي و صميميت از فرصت هاي ايجاد شده بهره برداري بهينه داشته باشند.
اخوان با اشاره به رويكرد دولت در خصوص همكاري و مشاركت بخش غيردولتي در ارائه راهكارها گفت: بخش دولتي به عنوان تسهيل گر و بخش خصوصي به عنوان آموزش دهنده عمل مي نمايد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با كميته امداد امام خميني (ره) و خانه جوان شهرداري از مديران آموزشگاه هاي آزاد خواست با ارائه طرح هاي كارآفريني به اين مجموعه ها، موجبات ارتقاء آموزشهاي مهارتي در كشور را فراهم نمايند و از موازي كاري ساير دستگاهها جلوگيري كنند.
اخوان با اشاره به اينكه بخش غيردولتي بازوهاي مديريتي آموزش هاي فني و حرفه اي هستند بر توانمندسازي آموزشگاههاي آزاد در زمينه بازاريابي تأكيد كرد.
وي در خصوص ارتباط مؤثر آموزشگاههاي آزاد با كارشناسان اداره كل و تشكيل جلسات آموزشي، ايجاد انجمن هاي تخصصي در حوزه هاي مختلف، حل اختلافات دروني انجمن ها، حل مشكلات به صورت تعاملي،‌ ارائه راهكارهاي مبتني بر درآمدزايي، ارائه ايده هاي كارآفريني، تسهيل فرآيند رتبه بندي آموزشگاهها و ... مباحثي را مطرح نمود.

   1397/6/25 12:01    تعداد بازدید :  1312

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1312
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )