بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 4
بازدید امروز 6,573
بازدید دیروز 37,815
بازدید این ماه 1,398,684
بازدید کننده ماه قبل 1,162,199
بازدید ماه قبل 1,232,473
بازدید کل 19,260,803

در راستای تعاملات و اثربخشی آموزشی صورت پذیرفت: نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، نشستي با حضور آرش اخوان مدير كل استان، توكلي رئيس واحد آموزش در صنايع  اداره كل و جوانبخت مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه صورت پذيرفت.
آرش اخوان ضمن ابراز خرسندي از همكاريهاي شركت فولاد مباركه با اين بنگاه آموزشي افزود: در صورت مرتفع شدن موارد قانوني ماليات بر ارزش افزوده اميدواريم شاهد تعاملات و اقدامات اثربخش و مؤثر كمي و كيفي آموزشي از سوي دو مجموعه باشيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص اعطاي مجوز بهره برداري از مركز جوار كارگاهي شركت فولاد مباركه از سوي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور آمادگي اين اداره كل را در خصوص افتتاح اين مركز اعلام نمود.
در ادامه جوانبخت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های شرکت فولاد مبارکه در مبحث آموزش اظهار داشت: بالغ بر 1 ميليون و 350 هزار نفرساعت آموزش ویژه کارکنان شرکت برنامه ریزی و اجرا گرديده كه بخشی از این آموزشها به دلیل تخصصی بودن با اعزام پرسنل در خارج از کشور قابل انجام و سایر آموزش ها نیز با مساعدت بنگاههای آموزشی و مدرسين داخلي شركت ارایه می گردد.


   1397/7/2 09:20    تعداد بازدید :  691

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 691
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )