میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 13,134
بازدید دیروز 26,149
بازدید این ماه 648,186
بازدید کننده ماه قبل 317,001
بازدید ماه قبل 387,274
بازدید کل 20,731,176

با هدف ساماندهی آموزشهای ویژه اصناف و واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی صورت پذیرفت: نشست مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و کمیسیون آموزش اتاق اصناف ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه­ اي استان اصفهان، جلسه کمیسیون آموزش اتاق اصناف به میزبانی رئیس و اعضای کمیسیون آموزش اتاق اصناف مرکز اصفهان و با حضور عباس مهدیان سرپرست حوزه معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، ايرج توکلی مسئول واحد آموزش در صنایع برگزار گردید.
گفتني است اين جلسه به منظور ساماندهی آموزشهای ویژه اصناف و واحدهای صنفی تولیدی و توزیعی برگزار گردید.
در این جلسه میر شمشیری رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف به بیان مشکلات موجود در امر آموزش و ارزشیابی اصناف پرداخت و خواستار تسهیل در برگزاری آزمونها شد.
در ادامه مهدیان ضمن معرفی آموزشهای فنی و حرفه ای با اشاره به طرح های موجود از جمله مهارت آموزی در محیط کار واقعی، لزوم ادغام آموزشهای تئوری و مهارتی با تجربه را تشریح نمود.
رييس واحد آموزش در صنايع اداره كل نيز از مزایای ایجاد ارتباط دو سویه و حذف فاصله میان آموزشهای فنی و حرفه ای و اصناف توضیحاتی را ارایه و در ادامه بحث و تبادل نظر میان حاضرین برای دستیابی به اهداف مشترک انجام شد.
لازم به ذكر است‌ معرفی نماینده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان جهت حضور در جلسات آموزشی کمیسیون آموزش اتاق، تهیه، تنظیم و عقد تفاهم نامه همکاری و برگزاری مشترک آزمونهای عملی از مصوبات این جلسه بود.

   1397/8/7 10:33    تعداد بازدید :  691

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 691
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )