میز خدمت الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 4,669
بازدید دیروز 6,841
بازدید این ماه 453,818
بازدید کننده ماه قبل 203,046
بازدید ماه قبل 262,708
بازدید کل 21,765,640

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: تعامل آموزش فنی و حرفه ای و صنعت نقشی اساسی در توانمندسازی منابع انسانی دارد...

 
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه ای و مجتمع گاز پارس جنوبی در عسلویه با بیان اینکه مدیران صنعت گاز نگاه ویژه ای به مهارت آموزی دارند، گفت: تعامل آموزش فنی و حرفه ای و صنعت نقشی اساسی در توانمندسازی منابع انسانی دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با اشاره به اینکه صنعت نفت و گاز در تربیت نیروی انسانی پیشگام است، اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای توانمندسازی نیروی انسانی با همکاری شرکای آموزشی خود گام بر می دارد.
وی هدف از این نشست را آشنایی با ظرفیت های مجتمع گاز پارس جنوبی دانست و افزود: وجود تنوع بسیار زیاد مشاغل در مجموعه پارس جنوبی زمینه را برای ارتقاء دانش و مهارت شاغلان این صنعت مهیا کرده است.
حاتم زاده در ادامه تأکید کرد: باید راهکارها و محورهای مناسبی در راستای تربیت نیروی انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی برنامه ریزی و تدوین شود.
 وی با اشاره به تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با شرکت ملی گاز ایران گفت: ما در این تفاهم نامه خود را فقط صاحب آموزش  نمی دانیم بلکه زمینه تدوین استاندارد های آموزشی و شناسایی مشاغل جدید را در این راستا پیگیری خواهیم کرد.
معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تربیت مربی و ارتقاء دانش مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای را از دیگر اهداف تفاهم نامه با شرکت ملی گاز دانست و گفت: تمامی گارگاه های مورد نیاز شرکت گاز با همکاری شرکت و صنایع وابسته در استان ها به خصوص بوشهر تجهیز خواهد شد.
وی مراکز آموزش فنی و حرفه ای را متعلق به صاحبان صنایع دانست و افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مجتمع گاز پارس جنوبی می توانند همکاری خوبی در راستای برگزاری آموزش های مجازی و المپیاد های مهارتی داشته باشند.
حاتم زاده در ادامه برنامه ریزی مهارتی مناسب با صنعت گاز را نیاز مهم این صنعت دانست.
   1397/8/27 08:30    تعداد بازدید :  560

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 560
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )