خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 2,415
بازدید دیروز 37,253
بازدید این ماه 946,364
بازدید کننده ماه قبل 657,721
بازدید ماه قبل 716,371
بازدید کل 33,817,928

در دیدار شورای فرماندهی حوزه مقاومت بسیج با رئیس سازمان مطرح شد؛ تفکر بسیجی مروج وحدت و انسجام ملی است / بسیج با برجسته ساختن منافع ملی ارتقای مدیریت اجرایی کشور را محقق می سازد...

شورای فرماندهی حوزه مقاومت بسیج سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نمایندگی از 32 پایگاه بسیج در سراسر کشور به مناسبت هفته بسیج با دکتر پاک سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمام آموزش فنی و حرفه ای کشور دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در این جلسه دکتر پاک سرشت ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان سراسر کشور بر ضرورت گسترش فرهنگی بسیجی تأکید کرد و گفت:کشور ما اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند تفکر بسیجی است.
وی در تشریح تفکر بسیجی گفت: از یک منظر تفکر بسیجی یک عامل تعادل بخش است، به این معنی که در شرایطی که هر دستگاه اجرایی مأموریت تخصصی برای خود قائل است، تفکر بسیجی یک گام جلوتر رفته و نسبت مأموریت سازمان یا دستگاه اجرایی را با منافع ملی مورد سوال قرار می دهد و این تفکر در دستگاه های اجرایی گوناگون در حقیقت مروج یک نوع وحدت و انسجام ملی است.
دکتر پاک سرشت گفت: بر اساس تفکر بسیجی عملکرد سازمان در حوزه تخصصی کافی نیست و لازم است دستور کار هر ارگان به منافع ملی و خیر عمومی گره بخورد.
وی در ادامه گفت: بخش قابل توجهی ازکاستی های مدیریت اجرایی کشور ناشی از نگاه بخشی و دستگاهی است که تفکر بسیجی به درستی می تواند با برجسته ساختن همواره منافع ملی، از این نقیصه جلوگیری کند.
رئیس سازمان گفت: از بدو پذیرش مسئولیت در سازمان آموزش فنی و حرفه­ ای کشور  یک برنامه اصلاحی تدوین کرده ­ام و از آنجا که همیشه اصلاح  امور کار سختی است، تفکر بسیجی باید به کمک بیاید و یاری­گر ما در این برهه خاص شود.
دکتر پاک سرشت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هفته وحدت الهام گرفته از هفته بسیج است زیرا بسیج با نگاه فرابخشی و صرفاً در نظر گرفتن منافع ملی می­ تواند وحدت آفرین باشد و امام عزیز، این دو یادگار گرانقدر را برای همیشه تاریخ نزد ما به یادگار گذاشته است.
دکتر پاک سرشت افزود: مردمی بودن، با محبت رفتار کردن با مردم، آراسته بودن به اخلاق اسلامی از ویژگی های بارز بسیجی است و از جمله مؤلفه هایی است که برای تغییر نیاز است.
دکتر پاک سرشت با خطاب قرار دادن شورای فرماندهی بسیج سازمان گفت: یادمان باشد در چه شرایطی هستیم؟ از خودمان بپرسیم که الزامات بسیجی بودن چیست؟ از خودمان بپرسیم اگر تفکرات بسیجی نبود، کدام کاستی­ها در سیستم باقی می ماند؟
وی تأکید کرد: بسیجی بدون چشم داشت و با منطق حضور، در میدان عمل می کند و این ویژگی بیش از هر زمان دیگری برای ایران امروز ما ضرورت دارد.
گفتنی است، در این دیدار مهندس فخری فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان از همراهی صمیمانه، دکتر پاک سرشت با شورای فرماندهی بسیج تقدیر کرد.

 
   1397/9/6 08:22    تعداد بازدید :  745

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 745
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )