ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 6,743
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 966,559
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,611,091

در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار شد؛ مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ...

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مراسم اختتامیه و توزیع مدال های مقام های اول تا سوم رشته های انفرادی و تیمی و همچنین اهداء کاپ اخلاق مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به میزبانی این مرکز برگزار شد.
در ابتدای این مراسم ابوطالب جلالی، رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور ضمن تشکر از همکاران این مرکز در برگزاری این دوره از مسابقات، ورزش را تمرینی برای رفاقت بهتر و بیشتر در زمان و ساعت های زندگی مشترک کاری همکاران دانست.
وی همچنین گفت: سلامتی و تندرستی یکی از بزرگترین نعمت های خداوند متعال است که همه ما می بایست با ورزش کردن درصدد حفظ آن بکوشیم تا با جسم و روحی سالم و شاد، موجب رشد و تعالی خود و دیگران شویم .
جلالی با اشاره به  نگاه ویژه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به برگزاری این دوره از مسابقات افزود: شما ورزشکاران با اجرای مهارت‌های زیبای خود زمینه جلب توجه مسئولان کشور به ورزش همگانی را فراهم کردید و این جای تقدیر و تشکر از بانوان به‌عنوان سفیران ورزش همگانی دارد .
وی نشاط، شادابی، امید و جذابیت را به‌عنوان مهم‌ترین شاخص‌ها برای تدوین رشته‌های ورزش همگانی برشمرد و گفت: رشته‌ها برای این مسابقات به گونه‌ای انتخاب شد که در آینده بتوانیم آن‌ها را در بدنه ورزش کارکنان توسعه دهیم و طبق ارزیابی‌های به‌عمل آمده این رشته‌ها با استقبال ورزشکاران مواجه شده است.
هاجرخواجه بولاقی، مشاور امور بانوان و خانواده رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، ضمن تشکر از میزبانی خوب مرکز تربیت مربی و تشکر از تمام رقابت کنندگان این دوره از مسابقات در مرحله کشوری و تبریک به مقام آوران خاطر نشان کرد: همه بانوان شرکت کننده در این مسابقات در عین مشغله در دو عرصه خانه و اداره به لحاظ همتشان، شایسته تقدیرند، به خصوص تیم هایی که در دستیابی به کاپ قهرمانی، اخلاق و منش ورزشی را سرلوحه رقابتهایشان قرار دادند و مهارتهای ورزشی و اخلاق مداری که دو مؤلفه مکمل هم هستند و برنده اصلی، آنانند که در بازیهایشان به هردو مؤلفه توجه کنند. 
وی مهم‌ترین آثار مسابقات را گسترش فرهنگ کار تیمی در بین بانوان شاغل سازمان عنوان کرد و افزود: شرکت در فعالیت‌های ورزشی باعث سلامتی، افزایش انرژی، هم افزایی و تمرین انجام کار گروهی بین همکاران می شود.
بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم از نفرات و تیم‌های برتر شرکت کننده تقدیر شد و لیست تیم هایی که در این دوره از مسابقات مقام آورده اند، به شرح ذیل است:
 
مقام آوران رشته والیبال ( تیمی )
 
مقام اول: استان اصفهان
 
مقام دوم: استان سیستان و بلوچستان
 
مقام سوم: استان کرمانشاه
 
مقام آوران رشته تنیس روی میز ( انفرادی )
 
مقام اول:  استان مازندران
 
مقام دوم: استان همدان
 
مقام سوم:   استان خراسان رضوی
 
 
مقام آوران رشته دارت ( انفرادی )
 
مقام اول: استان کرمان
 
مقام دوم: استان البرز
 
مقام سوم: استان همدان
 
شایان ذکر است کاپ اخلاق این دوره ازمسابقات نیز به تیم استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت و درپایان نیز از تیم های برتر حاضر دراین مسابقات بااهدای کاپ قهرمانی و مدال تجلیل شد.
   1397/9/10 12:25    تعداد بازدید :  648

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 648
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )