بیانیه توافق سطح خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه ثبت تقاضاهای آموزش
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
آدرس مراکز استانها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 26,865
بازدید دیروز 29,388
بازدید این ماه 1,403,159
بازدید کننده ماه قبل 1,157,934
بازدید ماه قبل 1,227,792
بازدید کل 19,243,280

در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار شد؛ مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ...

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مراسم اختتامیه و توزیع مدال های مقام های اول تا سوم رشته های انفرادی و تیمی و همچنین اهداء کاپ اخلاق مسابقات ورزشی مرحله کشوری بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به میزبانی این مرکز برگزار شد.
در ابتدای این مراسم ابوطالب جلالی، رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور ضمن تشکر از همکاران این مرکز در برگزاری این دوره از مسابقات، ورزش را تمرینی برای رفاقت بهتر و بیشتر در زمان و ساعت های زندگی مشترک کاری همکاران دانست.
وی همچنین گفت: سلامتی و تندرستی یکی از بزرگترین نعمت های خداوند متعال است که همه ما می بایست با ورزش کردن درصدد حفظ آن بکوشیم تا با جسم و روحی سالم و شاد، موجب رشد و تعالی خود و دیگران شویم .
جلالی با اشاره به  نگاه ویژه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به برگزاری این دوره از مسابقات افزود: شما ورزشکاران با اجرای مهارت‌های زیبای خود زمینه جلب توجه مسئولان کشور به ورزش همگانی را فراهم کردید و این جای تقدیر و تشکر از بانوان به‌عنوان سفیران ورزش همگانی دارد .
وی نشاط، شادابی، امید و جذابیت را به‌عنوان مهم‌ترین شاخص‌ها برای تدوین رشته‌های ورزش همگانی برشمرد و گفت: رشته‌ها برای این مسابقات به گونه‌ای انتخاب شد که در آینده بتوانیم آن‌ها را در بدنه ورزش کارکنان توسعه دهیم و طبق ارزیابی‌های به‌عمل آمده این رشته‌ها با استقبال ورزشکاران مواجه شده است.
هاجرخواجه بولاقی، مشاور امور بانوان و خانواده رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، ضمن تشکر از میزبانی خوب مرکز تربیت مربی و تشکر از تمام رقابت کنندگان این دوره از مسابقات در مرحله کشوری و تبریک به مقام آوران خاطر نشان کرد: همه بانوان شرکت کننده در این مسابقات در عین مشغله در دو عرصه خانه و اداره به لحاظ همتشان، شایسته تقدیرند، به خصوص تیم هایی که در دستیابی به کاپ قهرمانی، اخلاق و منش ورزشی را سرلوحه رقابتهایشان قرار دادند و مهارتهای ورزشی و اخلاق مداری که دو مؤلفه مکمل هم هستند و برنده اصلی، آنانند که در بازیهایشان به هردو مؤلفه توجه کنند. 
وی مهم‌ترین آثار مسابقات را گسترش فرهنگ کار تیمی در بین بانوان شاغل سازمان عنوان کرد و افزود: شرکت در فعالیت‌های ورزشی باعث سلامتی، افزایش انرژی، هم افزایی و تمرین انجام کار گروهی بین همکاران می شود.
بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم از نفرات و تیم‌های برتر شرکت کننده تقدیر شد و لیست تیم هایی که در این دوره از مسابقات مقام آورده اند، به شرح ذیل است:
 
مقام آوران رشته والیبال ( تیمی )
 
مقام اول: استان اصفهان
 
مقام دوم: استان سیستان و بلوچستان
 
مقام سوم: استان کرمانشاه
 
مقام آوران رشته تنیس روی میز ( انفرادی )
 
مقام اول:  استان مازندران
 
مقام دوم: استان همدان
 
مقام سوم:   استان خراسان رضوی
 
 
مقام آوران رشته دارت ( انفرادی )
 
مقام اول: استان کرمان
 
مقام دوم: استان البرز
 
مقام سوم: استان همدان
 
شایان ذکر است کاپ اخلاق این دوره ازمسابقات نیز به تیم استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت و درپایان نیز از تیم های برتر حاضر دراین مسابقات بااهدای کاپ قهرمانی و مدال تجلیل شد.
   1397/9/10 12:25    تعداد بازدید :  96

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 96
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )