ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 8,418
بازدید دیروز 31,810
بازدید این ماه 960,377
بازدید کننده ماه قبل 737,731
بازدید ماه قبل 813,964
بازدید کل 28,518,532

توسط استاندار اصفهان: کسب عنوان دستگاه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در نخستین جشنواره تجلیل از برترین های اوقات فراغت ...

اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نخستين جشنواره تجليل از برترين هاي اوقات فراغت استان عنوان دستگاه برتر را كسب نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در نخستين جشنواره تجليل از برترين هاي اوقات فراغت استان با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری از آرش اخوان مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اهداء لوح سپاس و تنديس تجليل گرديد.
در قسمتي از متن اين لوح كه به امضاء عباس رضايي استاندار اصفهان و رييس ستاد ساماندهي امور جوانان استان رسيده است آمده: با ارج نهادن به تلاش ثمر بخش تمامي فعالين اوقات فراغت از مساعي تلاش هاي در خور تحسين جنابعالي و همكاران مجموعه در راستاي ساماندهي، رونق بخشي و برگزاري برنامه هاي اوقات فراغت در سال 1397 به عنوان دستگاه برتر در نخستين جشنواره تجليل از برترين هاي اوقات فراغت استان بر اساس ثبت گزارشات در سامانه پورتال اوقات فراغت را تبريك عرض مي نماييم....
لازم به ذكر است اين جشنواره به میزبانی مؤسسه مردم نهاد فرهنگ شهر برگزار گرديد كه از هفت دستگاه از جمله اداره اوقاف، آموزش فنی و حرفه ای، هلال احمر، شهرداری، آموزش و پرورش، علوم پزشکی و اداره ورزش و جوانان تجلیل شد.
   1397/9/14 09:29    تعداد بازدید :  581

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 581
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )