دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 1,283
بازدید دیروز 5,869
بازدید این ماه 743,783
بازدید کننده ماه قبل 968,032
بازدید ماه قبل 1,048,596
بازدید کل 25,436,144

با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان افتتاح شد: نمایشگاه در مسیر توانمندی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در اجراي تفاهم نامه همكاري با كميته امداد امام خميني (ره)، ‌نمايشگاه و فروشگاهي از دستاوردهای خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد، با عنوان "در مسير توانمندسازي" با حضور آرش اخوان مدير كل استان، محمدرضا متين پور مدير كل كميته امداد اصفهان و جمعي از مسئولين استان، عباس مهديان رييس اداره آموزش، ‌پژوهش و برنامه ريزي اداره كل و حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي و مشاركت هاي مردمي استان در محل باغ موزه چهلستون افتتاح گرديد.
گفتني است:‌ یکی از اهداف اصلی این نمایشگاه جهت دهي اولويت ها و تلاش هاي مجريان طرح هاي اشتغال در زمينه هاي فكري، اقتصادي و فرهنگي براي خانوارهای تحت حمایت مي باشد تا ازنظر فکری و فرهنگی تقویت‌شده و به یادگیری حرفه‌های کاربردی تشویق شوند و درنهایت بتوانند ازنظر اقتصادی با دریافت وام اشتغال و راه‌اندازی کسب‌وکار موردعلاقه خود به توانمندی برسند.
اين گزارش مي افزايد: در این نمایشگاه در حقیقت آنچه از همه‌چیز بیشتر به چشم می‌خورد، اراده‌های محکم و عزم‌های جزم نیازمندانی است که با کار و تلاش، خود را از ورطه نیازمندی به مسیر توانمندی و خودکفایی رسانده‌اند.
شايان ذكر است:‌ این نمایشگاه با نام "در مسیر توانمندی" از دوازدهم تا نوزدهم اسفند ماه سال جاري از ساعت ۹ تا ۱۹ در محل باغ موزه چهلستون برپاست.

 

   1397/12/13 09:19    تعداد بازدید :  339

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 339
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )