تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 16,634
بازدید دیروز 33,339
بازدید این ماه 699,032
بازدید کننده ماه قبل 115,593
بازدید ماه قبل 183,567
بازدید کل 27,306,576

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد: ضرورت ارتباط مراکز آموزش فنی و حرفه ای با صنعت ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مراسم تکریم و معارفه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نجف آباد با حضور آرش اخوان مدير كل استان، مجتبي راعي معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مسئولین اداری، اجرایی، نظامی و انتظامی شهرستان، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا مصلحي معاون اداري و پشتيباني، سيد اميد طباطبايي مدير حراست اداره كل، مدیران آموزشگاه های فني و حرفه اي آزاد و نمایندگان اصناف در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان برگزار گردید.
آرش اخوان در اين مراسم در خصوص بازار یابی آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای، اجراي طرح آموزش های دوگانه، سفارش پذیری دوره های آموزشی، حضور مربیان در صنعت و استفاده از ظرفیت های بخش غیر دولتی برای رفع نیازهای آموزشی مهارتی بازار مطالبي را عنوان نمود.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در ادامه با تبیین سه شاخه اصلی برنامه ریزی اشتغال کلان شامل: صنعت، خدمات، کشاورزی بر ضرورت باز تعریف مهارت های مصوب در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکید و این امر را یک مقوله بنیادین و پراهمیت در راستای روزآمدی شاخه های آموزشی فنی و حرفه ای و تحقق شعار سال بر شمرد.
راعي با تقدیر از زحمات کلیه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر تعامل گسترده تر مجموعه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با سازمان ها و نهاد های اداری و اجرایی تأكيد و گفت: شهرستان نجف آباد با داشتن ۱۲ قطب و شهرک صنعتی یکی از کانون های اصلی جذب نیروهای آموزش دیده آموزش فنی و حرفه ای است که بار مسئولیت رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان را در مورد گسترش فضاهای آموزشی کاربردی و همچنين ایجاد دفتر ارتباط با صنعت بيشتر مي كند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با اشاره به ویژگی های خاص شهرستان بر ضرورت تامین و تربیت مربیان کارآمد و تجهیزات آموزشی لازم برای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تاکید نمود.
وي با قدرداني از عملکرد حسن قاسمی سپرو رييس سابق مركز نجف آباد ایشان را فردی مدبر، تلاشگر و توانمند خواند ومرتضي محمدی را به عنوان رييس جديد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان معرفي نمود.

   1398/2/25 08:27    تعداد بازدید :  8982

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8982
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )