ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 18,068
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 978,978
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,738,437

باحضور رییس جمهور در چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر صورت گرفت: تجلیل از رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان پژوهشگر برتر سال 1392 ...

دكتر كورش پرند، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور موفق به كسب عنوان پژوهشگر برتر وزارتخانه ها و دستگاه هاي اجرايي كشور در چهاردهمين جشنواره ملي تجليل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 1392 شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، چهاردهمين جشنواره ملي تجليل از پژوهشگران و فن‌آوران برتر روز دوشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهوري در محل اجلاس سران برگزار شد كه از 75 استاد و پژوهشگر برتر کشور تقدير به عمل آمد.
بنا بر همين گزارش، دكتر كورش پرند داراي دكتري رياضي كاربردي گرايش آناليز عددي و كنترل بوده و در حال حاضر دانشيار گروه علوم كامپيوتر دانشكده علوم ریاضی دانشگاه شهيد بهشتي است.
بنا بر اين گزارش، وي داراي سوابق اجرايي متعددي در حوزه هاي آموزش و سنجش بوده و هم اكنون معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور است.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، داراي 68 عنوان مقاله چاپ شده در ژورنال هاي بين المللي(ISI) و بيش از ده ها عنوان مقاله علمي – پژوهشي داخلي و همايشهاي ملي و بين المللي است.
بنا بر اين گزارش، تأليف و ترجمه كتاب های متعدد علمي و آموزشي و انجام بيش از 10 طرح پژوهشي از ديگر فعاليت هايي است كه در كارنامه فعاليت هاي علمي دكتر كورش پرند ثبت شده است.
وي همچنين مدير مسؤولي، سردبيري و عضويت در هيأت تحريريه چندين مجله علمي – پژوهشي و علمي - ترويجي را بر عهده دارد.
از جمله ابداعات و طرح هاي بزرگ ملي كه دكتر كورش پرند در سوابق مديريتي خود ثبت كرده است مي توان به همكاري در تدوين نظام جامع مهارت و فناوري كشور، طراحي دوره هاي تكميلي بين سطوح تحصيلي، طراحي و اجراي بسته هاي آموزش هاي مهارتي ويژه كودكان، طراحي و اجراي مدل آموزشي محصول محور در حوزه آموزش هاي مهارتي، طراحی سند راهبردی مهارت و فناوری، طراحی و راه اندازی پورتال مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، طراحی و اجراي دیپلماسی مهارت در سطح بين المللي، طراحی نظام آموزش مجازی و شبیه سازی مهارتی، طراحي و اجراي برنامه آموزش مربیان جهان اسلام و منطقه اشاره كرد.
گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور افزود:  اجراي طرح آموزش بر مبناي تقاضامحوري از طريق امضاي بيش از 60 تفاهم نامه همكاري با دستگاهها و سازمانهاي اجرايي دولتي و خصوصي، طراحي و اجراي پروژه الكترونيكي نمودن گواهينامه مهارت باصدور كارت هوشمند، پيگيري ايجاد شبکه منطقه اي مهارت آموزی کشورهای حاشیه اقیانوس هند از طريق عقد تفاهم نامه با مركز منطقه اي علوم و انتقال فناوري اتحاديه همكاريهاي كشورهاي حاشيه اقيانوس هند (IOR)، پيگيري ایجاد کرسی مهارت آموزی در منطقه از طريق عقد تفاهم نامه با یونسکو و ... از ديگر ابداعات و طرح هاي بزرگ ملي است كه رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سابقه مديريتي خود در اين سازمان تا كنون اجرايي كرده است.
   1392/9/30 08:34    تعداد بازدید :  1132

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1132
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )