دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 4,465
بازدید دیروز 35,033
بازدید این ماه 1,197,768
بازدید کننده ماه قبل 627,550
بازدید ماه قبل 719,059
بازدید کل 23,922,431

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست با خیرین مهارتی : باید میان آموزش های عالی و فنی و حرفه ای هماهنگی هایی به وجود بیاید/آموزش های مهارتی در کشور آثار ماندگار دارد / توسعه آموزش های مهارتی با ایجاد مشوق های لازم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد : باید میان آموزش های عالی و فنی و حرفه ای هماهنگی به وجود بیاید چرا که اموزش های مهارتی در کشور اثار ماندگار دارد . 
باید میان آموزش های عالی و فنی و حرفه ای هماهنگی هایی به وجود بیاید/آموزش های مهارتی  در کشور آثار ماندگار دارد / توسعه آموزش های مهارتی با ایجاد مشوق های لازم
به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، " محمد شریعتمداری " در نشست با خیرین مهارتی که عصر امروز پنجم مرداد در محل وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی برگزاشد گفت : پایه هایی که در دوره ابتدایی تا دبیرستان گذاشته می شود تا توانمندی ها در قالب هدایت تحصیلی صحیح شناسایی و شکوفا شود باید مورد توجه قرار بگیرد و حتما ایجاد مشوق ها می‌تواند به توسعه آموزش های مهارتی کمک کند.
وی ضمن تقدیر از فعالیت های خیرخواهانه خیرین در جامعه اظهار کرد: وقتی خیرین با کمک به فراگیری یک مهارت به خانواده ها، آنها را توانمند کرده و از فقر خارج می کنند یک اقدام ماندگار انجام داده اند که باقیات و صالحات است.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : اغلب ما اثر یادگیری های مهارتی را لمس کرده ایم.
شریعتمداری در ادامه به بیان تجارب خود در دوره تحصیل پرداخت و گفت: آنچه باقی می ماند مهارت های فنی است که مفید خواهد بود.
وی  عنوان کرد: دبیرخانه شورای عالی آموزش مهارتی به تازگی برای ایجاد هماهنگی بین دستگاهی دایر شده است.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آموزش های مهارتی به اقشار مختلف از جمله سربازان گفت: آموزش های مهارتی منفعت اقتصادی برای واحدهای صنعتی به دنبال خواهد داشت و کارآفرینان میتوانند به نحو احسن از آن بهره مند شوند و با ارتقای بهره وری در نهایت باعث ارتقا و کمک به اقتصاد ملی شوند.
شریعتمداری  ادامه داد: پایه هایی که در دوره ابتدایی تا دبیرستان گذاشته می شود تا توانمندی ها در قالب هدایت تحصیلی صحیح شناسایی و شکوفا شود باید مورد توجه قرار گیرد و به  دیگر  نیازهای کشور  نیز توجه کرد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد : این وزارتخانه تلاش کرده تا نیازهای بازار کار را به تفکیک مناطق و به طور دقیق شناسایی و مزیت های نسبی مناطق را احصا کند. 
وی  به ضرورت همکاری با تشکل ها وسازمان های مردم نهاد  تاکید کرد  و از اعلام آمادگی برای انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با خیرین مهارتی و مدرسه ساز خبر داد
   1398/5/6 07:34    تعداد بازدید :  72

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 72
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )