تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 30,649
بازدید دیروز 26,671
بازدید این ماه 901,528
بازدید کننده ماه قبل 741,732
بازدید ماه قبل 806,188
بازدید کل 28,324,522

در مجامع صنفی کانون کشوری از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در برقراری تعاملات دو جانبه با کانون انجمن صنفی استان تقدیر شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ، از ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در مجامع صنفي كانون كشوري كه در كيش با حضور دكتر پرند رياست سازمان ، مهندس بديعي رياست كانون انجمن صنفي كشوري ، برخي از معاونين سازمان و مديران و موسسان آموزشگاه هاي آزاد كشور برگزار گرديد ، تقدير شد .
اين تقدير شايسته به مناسبت برقراري تعاملات دو جانبه اداره كل با كانون انجمن صنفي استان به نحو مطلوب صورت گرفته است و بخشي از متن آن به شرح زير است :‌
دلسوزی ، تلاش وهمراهي شما در پيش برد اهداف تشكل هاي صنفي آموزشگاه هاي فني و حرفه اي وهمكاري  ارزشمندتان با كانون كشوري، در کنار برقراری رابطه صمیمی و با موسسان آموزشگاه هاي فني و حرفه اي تحت پوشش و ایجاد فضائی دلنشین برای ارتقاءمهارت و توان آموزشگاه ها حقیقتاً قابل ستایش است.
اینجانب بر خود وظیفه میدانم درکسوت نماينده كانون كشوري از زحمات و خدمات ارزشمندآن مديركل گرانقدر تقدیر وتشکر نمایم و يقينا توانمندی های متعهدانه و مسئولانه شما سوابقی    را رقم زده است  که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد.
   1392/10/18 12:50    تعداد بازدید :  1430

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1430
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )