خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 573
بازدید دیروز 5,055
بازدید این ماه 186,092
بازدید کننده ماه قبل 136,402
بازدید ماه قبل 223,708
بازدید کل 26,286,731

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی: بر عملیاتی نمودن آموزش های مهارتی و ایجاد اشتغال جوانان در شهرها و روستاها تأکید کرد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، در گراميداشت هفته دولت، نشستي با حضور آرش اخوان طبسي مدير كل استان، حسينعلي حاجي دليگاني نماينده مردم شهرستان هاي شاهين شهر و ميمه و برخوار و جمعي از رؤساي ادارات صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و مسئولين اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان و رؤساي مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان هاي شاهين شهر و ميمه و برخوار صورت پذيرفت.
در اين نشست با عنايت به اهميت نقش مهارت آموزي در جامعه در خصوص اجراي طرح آموزش دوگانه، تعامل مراكز آموزش فني و حرفه اي شهرستان ها با اصناف، صنايع و بنگاههاي اقتصادي، همكاري اتاق اصناف در برگزاري آزمون هاي عملي و ... بحث و تبادل نظر صورت پذيرفت.
حاجي نماينده مردم شهرستان هاي شاهين شهر و ميمه وبرخوار در مجلس شوراي اسلامي ضمن اعلام آمادگي جهت همكاري براي پيشبرد اهداف و برنامه هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بر عملياتي نمودن آموزش هاي مهارتي و ايجاد اشتغال جوانان در شهرها و روستاها تأكيد كرد.
در ادامه مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي حوزه مهارت آموزي،‌ خواستار همكاري گسترده سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با مجلس شوراي اسلامي شد.

   1398/6/12 10:09    تعداد بازدید :  275

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 275
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )