ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 6,742
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 966,558
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,611,090

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: حضور فعال آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد استان اصفهان در بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، آرش اخوان طبسي مدير كل استان از حضور بالغ بر 10 آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد حوزه فناوري اطلاعات در بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام (کامپیوتر، اتوماسیون اداری، مخابرات و استارتاپ) با هدف توسعه كسب و كار در محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان خبر داد.
اخوان افزود: شعار بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام "زندگی هوشمند" انتخاب شده است و بخش غيردولتي بايستي به این سمت حرکت کنند تا شاهد توسعه در كشورمان باشيم.
وي با اشاره به شعار سال تحت عنوان رونق تولید اظهار داشت: از آنجایی که یکی از مسائل اصلی کشور بحث اشتغال است و درصد بیکاری در استان اصفهان از سایر استان‌های کشور بیشتر است تلاش کردیم تا با حضور آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد در اين نمايشگاه فرصت‌های شغلی را در معرض ديد مخاطبين قرار دهيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان افزود: اين اداره كل در پاویون دولت الکترونیک كه با هدف افزایش مشارکت سازمان‌ها در بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام تشكيل گرديده حضور فعال دارد.
لازم به ذكر است نمایشگاه اتوکام زیرگروه نرم افزار و سخت افزار شبکه است و نمایشگاه بین‌المللی اتوکام یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های استان بوده که از هشتم تا ۱۲ آبان ماه در محل برگزاری شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.
اين گزارش مي افزايد: مخاطبين اين حوزه مي توانند از غرفه هاي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد نوين دانش پژوهان، مهرگان، چيستا رباتيك صدرا، آگاه، مجتمع آموزشي اميركبير و ... مستقر در  نمایشگاه اتوکام اصفهان در تاریخ هشتم تا دوازدهم آبان ماه از ساعت ۱۰ لغايت  ۱۹ بازديد كنند.
گفتني است: دكتر عباس رضايي استاندار اصفهان، جمعي از مقامات دستگاههاي اجرايي استان، احمدرضا منتظري رئيس اداره شهرستان اصفهان و مركز شهيد رجايي و جمعي مسئولين اداره كل از اين غرفه ها بازديد كردند.


   1398/8/9 11:54    تعداد بازدید :  5356

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 5356
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )