خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 2,842
بازدید دیروز 37,253
بازدید این ماه 946,791
بازدید کننده ماه قبل 657,721
بازدید ماه قبل 716,371
بازدید کل 33,818,355

معاون آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در کمیته مهارت گلپایگان : ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی نیاز جامعه است ...

معاون آموزش پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نشست كميته مهارت شهرستان گلپایگان اظهار داشت : ترویج آموزش های مهارتی به عنوان یک ضرورت، بایستی مورد توجه دست اندرکاران و مردم قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، اولين كميته راهبردي مهارت شهرستان گلپايگان با حضور معاون فرماندار ، شهردار و اعضاي شوراي شهر ، روساي ادارات مرتبط ، روساي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي ، مجمع امور صنفي شهرستان و معاون آموزش پژوهش و برنامه ريزي و رئيس امور اداري و پشتيباني اداره كل در محل فرمانداري گلپايگان تشكيل شد .
در اين جلسه طاهری معاون فرماندار گلپایگان با بیان اینکه این شهرستان به عنوان قطب کشاورزی و دامپروری استان مطرح است بر آمادگی و همکاری اعضای ستاد برای آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در بخش کشاورزی و دیگر بخش ها تاکید کرد .
اخوان معاون آموزش اداره كل نيز با بیان اینکه مهارت آموزی، در ایجاد شغل و کارآفرینی تاثیر گذار است اظهار داشت : آمار دقیق از نیازهای جامعه در هر منطقه برای آموزش فنی و حرفه ای ضروری است.
اخوان در ادامه از مسوولان شهرستان گلپایگان خواست با توجه به ظرفیت و توانمندی های بومی، محلی و آب و هوایی این شهرستان نیازسنجی آموزشي صورت گیرد تا برنامه ريزي دوره های آموزشی مطابق سند آمايش شهرستان ارائه شود
اعضای ستاد مهارت شهرستان گلپایگان در این نشست دیدگاه ها، نیازها و پیشنهادات خود را در زمینه رونق بیشتر آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان عنوان کردند.
   1392/11/5 08:35    تعداد بازدید :  1571

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1571
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )