خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 27,790
بازدید دیروز 24,374
بازدید این ماه 829,412
بازدید کننده ماه قبل 804,823
بازدید ماه قبل 972,320
بازدید کل 29,275,764

معاون آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در کمیته مهارت گلپایگان : ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی نیاز جامعه است ...

معاون آموزش پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در نشست كميته مهارت شهرستان گلپایگان اظهار داشت : ترویج آموزش های مهارتی به عنوان یک ضرورت، بایستی مورد توجه دست اندرکاران و مردم قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، اولين كميته راهبردي مهارت شهرستان گلپايگان با حضور معاون فرماندار ، شهردار و اعضاي شوراي شهر ، روساي ادارات مرتبط ، روساي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي ، مجمع امور صنفي شهرستان و معاون آموزش پژوهش و برنامه ريزي و رئيس امور اداري و پشتيباني اداره كل در محل فرمانداري گلپايگان تشكيل شد .
در اين جلسه طاهری معاون فرماندار گلپایگان با بیان اینکه این شهرستان به عنوان قطب کشاورزی و دامپروری استان مطرح است بر آمادگی و همکاری اعضای ستاد برای آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در بخش کشاورزی و دیگر بخش ها تاکید کرد .
اخوان معاون آموزش اداره كل نيز با بیان اینکه مهارت آموزی، در ایجاد شغل و کارآفرینی تاثیر گذار است اظهار داشت : آمار دقیق از نیازهای جامعه در هر منطقه برای آموزش فنی و حرفه ای ضروری است.
اخوان در ادامه از مسوولان شهرستان گلپایگان خواست با توجه به ظرفیت و توانمندی های بومی، محلی و آب و هوایی این شهرستان نیازسنجی آموزشي صورت گیرد تا برنامه ريزي دوره های آموزشی مطابق سند آمايش شهرستان ارائه شود
اعضای ستاد مهارت شهرستان گلپایگان در این نشست دیدگاه ها، نیازها و پیشنهادات خود را در زمینه رونق بیشتر آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان عنوان کردند.
   1392/11/5 08:35    تعداد بازدید :  1551

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1551
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )