خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 15,687
بازدید دیروز 23,412
بازدید این ماه 784,571
بازدید کننده ماه قبل 836,382
بازدید ماه قبل 994,334
بازدید کل 29,418,243

در راستای اجرای طرح های آموزش دوگانه و صلاحیت حرفه ای صورت پذیرفت: نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با رییس مؤسسه آموزش عالی عقیق برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در پي مكاتبه رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق شاهين شهر با علي اوسط هاشمي معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر ارائه مجوز از سوي سازمان و همكاري آموزشي مشترك با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و مركز شاهين شهر، نشستي با حضور آرش اخوان طبسي مدير كل استان و دكتر سيد محمد اميري رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق شاهين شهر صورت پذيرفت.
در اين نشست اخوان آمادگي خود را جهت انعقاد تفاهم نامه هاي آموزشي و ارائه مجوزهاي لازم  براي اجراي طرح آموزش دوگانه و صلاحيت حرفه اي و همچنين همكاري مشترك آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي و مراكز دولتي با آن مجموعه را اعلام نمود.
در ادامه اميري با  بيان اينكه شاهين شهر يكي از قطب هاي صنعتي و فني استان اصفهان است افزود: اين شهر داراي جمعيت باسواد و تحصيل كرده اي مي باشد به نحوي كه در سال 1395 به عنوان تحصيل كرده ترين شهر كشور شناخته شده است.
رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق گفت: با توجه توانمندي هاي علمي و پژوهشي اين مؤسسه و در راستاي تقويت هرچه بيشتر ارتباط دانشگاه و صنعت، خواستار همكاري هاي مشترك آموزشي و مهارتي هستيم.

   1398/9/17 08:51    تعداد بازدید :  216

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 216
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )