خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 5,325
بازدید دیروز 4,768
بازدید این ماه 218,991
بازدید کننده ماه قبل 163,674
بازدید ماه قبل 224,819
بازدید کل 26,091,306

در راستای اجرای طرح های آموزش دوگانه و صلاحیت حرفه ای صورت پذیرفت: نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با رییس مؤسسه آموزش عالی عقیق برگزار شد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در پي مكاتبه رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق شاهين شهر با علي اوسط هاشمي معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور مبني بر ارائه مجوز از سوي سازمان و همكاري آموزشي مشترك با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و مركز شاهين شهر، نشستي با حضور آرش اخوان طبسي مدير كل استان و دكتر سيد محمد اميري رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق شاهين شهر صورت پذيرفت.
در اين نشست اخوان آمادگي خود را جهت انعقاد تفاهم نامه هاي آموزشي و ارائه مجوزهاي لازم  براي اجراي طرح آموزش دوگانه و صلاحيت حرفه اي و همچنين همكاري مشترك آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي و مراكز دولتي با آن مجموعه را اعلام نمود.
در ادامه اميري با  بيان اينكه شاهين شهر يكي از قطب هاي صنعتي و فني استان اصفهان است افزود: اين شهر داراي جمعيت باسواد و تحصيل كرده اي مي باشد به نحوي كه در سال 1395 به عنوان تحصيل كرده ترين شهر كشور شناخته شده است.
رييس مؤسسه آموزش عالي عقيق گفت: با توجه توانمندي هاي علمي و پژوهشي اين مؤسسه و در راستاي تقويت هرچه بيشتر ارتباط دانشگاه و صنعت، خواستار همكاري هاي مشترك آموزشي و مهارتي هستيم.

   1398/9/17 08:51    تعداد بازدید :  130

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 130
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )