خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,165
بازدید دیروز 7,495
بازدید این ماه 217,143
بازدید کننده ماه قبل 156,857
بازدید ماه قبل 220,305
بازدید کل 26,109,299

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای چادگان خبرداد: نشست هم اندیشی با مدیردهکده عمران زاینده رود درمرکز...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، محمدرضا برات رييس مركز چادگان در تكميل اين خبر گفت: به منظور استفاده بهینه آموزشی از ظرفیت دهکده عمران،جلسه ای با حضور سیامک کبیری مدیردهکده عمران، مهدی عباسی معاون بهره برداری وآموزش دهکده عمران در مرکز برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا محمدرضا برات گزارشی از فعالیت هاو خدمات آموزشی انجام شده در شهرستان و همچنین ظرفیتهای مرکز در جهت ایجاد اشتغال و توانمندسازی افراد و همچنین در زمینه اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای در جهت بهره وری و پرورش نیروی انسانی در جهت بالا بردن کیفیت تولید و همچنین خدمات بهتر خصوصا در زمینه گردشگری مطالبی ارائه داد.
وی بیان داشت: سازمان عمران زاینده رود به عنوان بزگترین سازمان گردشگری در استان و با وجود نیروی حدود 4000 نفر و 3600 ویلای گردشگری گام خوبی در جهت اشتغال در شهرستان برداشته و این خدمات با آموزشهای فنی و حرفه ای میتواند چندین برابر افزایش یابد.
درادامه محمدرضا برات همچنین خواستار حمایت سازمان عمران از آموزشهای فنی و حرفه ای شد.
سیامک کبیری ضمن تشکر از خدمات ارایه شده توسط مرکز چادگان گفت: آموزشهای فنی و حرفه ای علاوه بر  ایجاد اشتغال و توانمند سازی افراد  میتواند در جهت بالا بردن کیفیت تولید و خدمات خصوصا در زمینه هتلداری و ویلاداری و گردشگری و ارتباطات اجتماعی مفید باشد.
ایشان ضمن آمادگی همکاری دهکده عمران زاینده رود در همه زمینه ها  با مرکز چادگان افزود: مرکز چادگان میتواند در زمینه آموزشهای دوگانه و ضمن کار از کلیه قسمتهاعلی الخصوص گلخانه و محل پرورش گل دهکده که در غرب استان بی نظیر است استفاده نماید.
درپایان مقررگردید در اسرع وقت نیاز سنجی آموزشی از کارگران و کارکنان و خانواده آنها توسط آموزش دهکده صورت و به مرکز اعلام شود.
   1398/10/16 11:29    تعداد بازدید :  84

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 84
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )