ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 18,955
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 982,738
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,714,014

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور خبر داد: توافق سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با شرکت هاکوپیان برای طراحی برند اقوام ایرانی

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در بازدید از کارگاه طراحی دوخت حضرت زینب کبری واقع در حاشیه شهر زاهدان از توافق سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با شرکت هاکوپیان برای طراحی برند اقوام ایرانی خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان، علی اوسط هاشمی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور دربازدید از کارگاه طراحی دوخت حضرت زینب کبری واقع در حاشیه شهر زاهدان برانطباق توانمندی و مهارت کارآموزان با مطالبات بازار تاکید کرد .
هاشمی اظهار داشت: توانمندی و مهارت مهارت آموزان باید به گونه ای منطبق با مطالبات بازار و ایجاد تنوع و خلاقیت و ارج نهادن به ذائقه خریداران باشد چرا که این مهم به کارآموزان کمک میکند تا پس از اتمام دوره بتواند در موقعیت مستقل برای خود اشتغال فراهم کند .
وی تقویت این نوع نگاه به مهارت آموزی را بستر ساز احراز شغل عنوان کرد و خواستار تلاش کارآموزان برای مستقل بودن شد .
رئیس سازمان آموزش فنی و حوفه ای کشور بیان داشت: با شرکت هاکوپیان توافق کرده ایم تا برند اقوام ایرانی را برای سازمان فنی و حرفه ای طراحی کند و از این برند برای صادرات لباس اقوام ایرانی و تامین نیاز داخلی کشور به پوشاک استفاده کنیم و در این راستا یکی از پایلوت های آنها را در زاهدان برای لباس سنتی بلوچی و سیستانی قرارخواهیم داد .
گفتنی است کارگاه حضرت زینب کبری با همکاری مرکز سیدالشهدا و سپاه پاسداران در دوشیفت صبح و عصر با ظرفیت اشتغال 50 نفر مشغول فعالیت است .
   1398/10/21 09:06    تعداد بازدید :  89

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 89
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )