خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 277
بازدید دیروز 21,608
بازدید این ماه 743,210
بازدید کننده ماه قبل 828,736
بازدید ماه قبل 981,049
بازدید کل 29,514,629

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در نشست با مسئولین منطقه بنت استان سیستان و بلوچستان: با نیازسنجی و آینده پژوهی مشاغل پررشد و خوش آتیه، نیروهای مهارت آموخته منطقه بنت را برای ورود به بازار کسب و کار یاری می دهیم ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي هم پيوندي اصفهان و بنت و با هدف توانمندسازي هموطنان منطقه بنت استان سيستان و بلوچستان،‌ نشستي با حضور آرش اخوان طبسي مدير كل استان اصفهان، سردار باطني رييس مؤسسه خيريه سعادت، بخشدار منطقه بنت، جمعي از مسئولين شوراي شهر، آموزش و پرورش، اعضاي شوراي شهر و فعالين اجتماعي و فرهنگي منطقه بنت استان سيستان وبلوچستان و جمعي از مسئولين و كارشناسان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در محل سالن كنفرانس اين اداره كل صورت پذيرفت.
گفتني است: هدف از اين نشست، برنامه ريزي در خصوص آموزش و توانمندسازي دانش آموزان منطقه محروم و كم برخوردار منطقه بنت استان سيستان و بلوچستان و ارتقاء كارگران فني در حوزه آموزش هاي مهارتي با همكاري و همياري مجموعه اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان و همچنين بهره مندي از امكانات، تجهيزات و مربيان باتجربه اين استان بود.
اخوان در اين نشست ضمن اعلام همكاري و مساعدت با اين منطقه افزود: با تغيير نگرش ها و رويكردها، ابتدا بايستي ظرفيت هاي منطقه بنت را از لحاظ مشاغل پررونق و پردرآمد و همچنين آينده پژوهي مشاغلي كه در آينده خوش آتيه باشند را شناسايي و برنامه ريزي لازم جهت عملياتي نمودن آموزش هاي مهارتي را انجام دهيم.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: طي نشستي با خيرين، شهردار و شوراي شهر اصفهان، ظرفيت هاي اعلام شده را بررسي و شناسايي نموده و از طريق تعامل با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان سيستان و بلوچستان، تصميم گيري هاي لازم صورت مي پذيرد.
در ادامه مسئولين منطقه بنت استان سيستان و بلوچستان ضمن قدرداني در خصوص آب و هواي منطقه بنت و رونق آن در حوزه هاي كشاورزي و دامپروري، قالي بافي و صنايع دستي مباحثي را مطرح و  خواستار همياري و همفكري تيم اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در برخورداري از راهنمايي لازم جهت ارائه آموزش هاي مهارتي به ساكنين منطقه بنت و ورود آنها به بازار كسب و كار شدند.
در پايان مقرر گرديد: طي 10 روز آينده اطلاعات خواسته شده را به اداره كل اصفهان ارسال نمايند.
لازم به ذكر است، بنت در ۸۵ کیلومتری شمال غرب نیکشهر و ۴۵ کیلومتری جنوب شهر فنوج، بین ۲۶ درجه و ۱۷ درجه عرض شمالی و ۵۹ درجه و ۱۳ درجه طول شرقی گرینویچ در ارتفاع ۴۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است.  منطقه‌ای نیمه کوهستانی که غرب و شمال آن تپه‌های زرد قراردارند در قسمت شرق تا انتهای شهر مسیر رودخانه موسوم به بنت قرار دارد که از شمال فنوج سرچشمه می‌گیرد و از نوار شرق بنت عبور می‌کند و حدود ۸ کیلومتر در حوزه شهری قرار می‌گیرد. جنوب شهر بنت هم مسیر رودخانه مذکور که در دو طرف آن روستاهايي واقع شده‌اند.
   1399/4/19 12:38    تعداد بازدید :  3076

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 3076
2/10 (تعداد آرا 2 نفر )