خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 13,585
بازدید دیروز 22,875
بازدید این ماه 877,496
بازدید کننده ماه قبل 1,111,272
بازدید ماه قبل 1,182,535
بازدید کل 32,530,066

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی: آموزش های فنی وحرفه ای نقش تأثیرگذاری بر اشتغال کشور دارد ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علي ترابیان رییس مرکز شهرستان نطنز به همراه جمعي از کارکنان مرکز با رحمت الله فیروزی پوربادي نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر دیدار و گفتگو كرد.
ترابیان ضمن برشمردن ظرفیت های آموزشی و تجهیزاتی مراکز شهرستان نطنز گزارش کاملی از فعالیت ها و اقدامات مراکز را ارائه نمود و با توجه به اهمیت فراگیری آموزش های مهارتی در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، خواستار حمایت و توجه و مساعدت  بیشتر  به مراکز آموزش فنی و حرفه ای گردید.
وی عنوان نمود: در اين زمان ميزان توانمندي و مهارت مي تواند در رفع مشکلات و دستيابي به اهداف مردم بسيار مؤثر باشد که مراکز آموزش فنی و حرفه ای، برای محقق شدن این امر تلاش می نماید.
ترابيان بيان داشت: اين مركز در کنار تعهد و عملکرد ارائه شده، آموزش های مناسبی برای زندانیان و قشرهای آسیب پذیر و نیازمند و همچنين نیروی کار صنایع در سالهای اخیر برگزار نموده است.
رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان نطنز با اشاره به شیوع ویروس كرونا و تعطیلی آموزشگاههاي آزاد شهرستان، از نماینده مردم در مجلس خواستارحمایت های مادی در غالب تسهیلات و .....  برای آموزشگاههاي آزاد شد.
فیروزی پوربادي نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شوراي اسلامي، ضمن قدرداني از مجموعه آموزش های فنی و حرفه ای جهت مهارت آموزی و پرورش نیروی ماهر کار به ویژه جوانان شهرستان عنوان نمود: آموزش های فنی وحرفه ای نقش تأثیرگذاری بر اشتغال کشور دارد.
وي بيان داشت: سعی بر آن است تا جوانان و افراد جویای کار  به سمت فراگیری آموزش های مهارتی سوق داده شوند.
فيروزي پور گفت: هدف آموزش های فنی و حرفه ای ترغیب مردم به فراگرفتن حداقل یک حرفه کاربردی است تا بتوانند تاثیرات مثبت در خود، محیط و نهایتا جامعه ایجاد کنند و جا دارد که خانواده ها همانند دیگر آموزش هایی که آنها را در اولویت قرار می دهند، فراگیری حداقل یک حرفه برای فرزند خود را در سبد خانوار قرار دهند تا از همان ابتدا با آموزش های مهارتی بیگانه نبوده و بتوانند برای شغل خود در آینده نیز تصمیم گیری صحیحی نموده و به مشکل برنخورند
وي گفت:  ارائه آموزشهای مهارتی متناسب با نیاز منطقه، اثر بخشی آموزشهای فنی و حرفه ای را افزایش می دهد.

   1399/7/28 11:55    تعداد بازدید :  134

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 134
4.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )