خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 33,779
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 943,201
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,739,033

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان صورت پذیرفت : کسب رتبه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شاخص های اختصاصی ...

اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در بيست و سومين جشنواره شهيد رجايي استان رتبه برتر شاخص هاي اختصاصي گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را كسب كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، با حضور دكتر عباس رضايي استاندار اصفهان و رييس ستاد بيست و سومين جشنواره شهيد رجايي استان، نعمت الله اکبری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبير جشنواره و جمعي از مقامات استانداري و مديران كل دستگاههاي اجرايي استان از عملكرد سال 1398،  پانزده نهاد اجرايي اصفهان در اين جشنواره تجليل شد.
اين مراسم روز چهارشنبه 17 دي ماه 1399 به ‌منظور شناسایی و تقدير از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ‌و ملت شريف و بزرگوار ايران اسلامي و نهادينه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي در محل «سالن شماره 3 خانه معلم» برگزار شد.
اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در مجموع شاخص هاي اختصاصي  رتبه برتر گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را كسب نمود.
در اين مراسم از آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اهداء لوح تقدير و تنديس تجليل شد.
گفتني است، به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت وبينار از سيد كاظم تجويدي مسئول بازرسي و رسيدگي به شكايات و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد هادي توسلي اداره كل و فهيمه آزادي پور كارشناس اداره آموزش به عنوان برگزيدگان خدمت مجموعه آموزش فني و حرفه اي قدرداني شد.
در قسمتي از متن تنديس كه به امضاء عباس رضايي استاندار و رييس ستاد بيست و سومين جشنواره شهيد رجايي استان اصفهان و نعمت اله اكبري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و دبير جشنواره خطاب به آرش اخوان مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان آمده است:‌ تلاش ارزشمند جنابعالي و همكاران محترمتان موجب شده است از طرف ستاد بيست و سومين جشنواره شهيد رجايي استان به عنوان رتبه برتر شاخص هاي اختصاصي گروه آموزشي، پژوهشي و فرهنگي شناخته و معرفي شويد. اين موفقيت را به جنابعالي و تمام كارمندان شريف آن دستگاه تيريك مي گوييم ....
اين گزارش مي افزايد: اميد است با استمرار و تكاپوي ويژه در سال جهش توليد، موجب ارتقاي كارآمدي دولت تدبير و اميد، رضايت مردم، ايجاد آرامش، دميدن روح اميد در كالبد جامعه و سرافرازي ميهن عزيزمان، ايران اسلامي شويد...
لازم به ذكر است، فرمانداری‌ شاهین شهر و میمه، فلاورجان و گلپایگان فرمانداری‌های برتر در ارزیابی وزارت کشور حایز مقام کشوری شدند. همچنین فرمانداری شهرضا و رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش فرهنگ، ترویج ایثار و شهادت حایز رتبه شدند.

   1399/10/18 12:58    تعداد بازدید :  139

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 139
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )