خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 33,048
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 942,470
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,738,302

رئیس مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان نطنز خبرداد: جلسه بررسی ونیازسنجی آموزشی صنایع وکارخانجات شهرستان...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبرافزود: در راستای ارتقاء مهارت شاغلین صنایع شهرستان و استفاده از ظرفیتهای آموزشی دو طرف و لزوم ایجاد مراکز جوار کارگاهی ، آموزش های دوگانه، جلسه ای با حضور عباس مالکی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان و مسلمی مدیرعامل شرکت نساجی شهرستان، پیرامون نیازسنجی و برگزاری دوره ها و تفاهم نامه های آموزشی برای 250 کارگر این شرکت برگزارگردید.
دراین جلسه عباس مالکی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته مرکز در تمامی زمینه ها به ویژه آموزش نیروی کار صنایع و همچنین افراد معرفی شده بیمه بیکاری،  بیان نمود : سالهای متمادی است که می شنویم بیشتر جویندگان کار فاقد مهارت هستند و این موضوع یکی از مشکلات عمده بازار کار کشور است.
وی گفت: آموزش فنی و حرفه ای از ارکان مهم و اساسی برای ورود افراد به بازار کار و دستیابی به شغل های پایدار و باثبات محسوب می شود تا انسان ها بتوانند به عنوان نیروهای خلاق و کارآمد در توسعه و پیشرفت کشور نقشی اثرگذار بر عهده گیرند.
درادامه مسلمی ضمن برشمردن مزایا و اهمیت بسیار مهم آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای برای افراد شاغل در شرکت خود ، خواستار همکاری های بیشتر و برگزاری دوره های آموزشی با توجه به ظرفیت مرکز و شرکت نساجی شد.
درپایان مقرر گردید بزودی دوره های مورد نیاز شرکت با همکاری و تعامل و انعقاد تفاهم نامه برگزار و در آینده ای نزدیک نسبت به ایجاد مرکز جوارکارگاهی اقدام گردد.
   1399/10/20 11:35    تعداد بازدید :  43

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 43
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )